منوچهری در گفتگو با مهر:

شرایط شکننده پسا توافق/مشکل آب، برق و گاز مناطق محروم حل شود

سیاسی

نماینده مردم پاوه در مجلس با اشاره به وعده های دولت به مردم که منوط به اجرای توافق شده بود گفت:دولت باید از بستری که توافق ایجاد کرده است برای حل مشکل آب، برق و گاز مناطق محروم استفاده کند.

نعمت الله منوچهری در گفتگو با خبرنگار مهر در بررسی نتایج اقتصادی مذاکرات هسته ای گفت: من از ابتدا مخالف بودم که سرنوشت ملت و برنامه های دولت به سرنوشت توافق و مذاکرات گره زده شود.

نماینده مردم پاوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت باید در ۲ سال گذشته نیز بنا را بر عدم توافق می گذاشت و سیاست های اقتصاد مقاومتی را اجرا می کرد.

وی با بیان اینکه طرف غربی در اجرای توافق قابل اعتماد نیست، افزود: توافق امروز نیز به گونه ای است که بسیاری از چالش ها و موانع می تواند سر راه توافق قرار گرفته و ما را به نقطه صفر بازگرداند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان گفت: دشمنان در صدد براندازی نظام بودند وقتی طی سال ها نتوانستند به هدف خود دست یابند مجبور به توافق شدند و هر زمان احساس کنند ایران از نقطه ای آسیب پذیر است مجددا از همان رخنه وارد خواهند شد.

منوچهری با اشاره به وعده های دولت به مردم که منوط به اجرای توافق شده بود گفت: دولت باید از بستری که توافق ایجاد کرده است برای حل مشکل آب، برق و گاز مناطق محروم استفاده کند.

وی در پایاین تاکید کرد: در شرایط پسا توافق نیز دولت باید سیاست های اقتصاد مقاومتی را پیش روی خود قرار دهد زیرا شرایط پسا توافق نیز واقعا شکننده است.