بزرگترین رزمایش اسرائیل برای رویارویی با حملات احتمالی سوریه، لبنان و غزه

اسراييل

ارتش رژیم صهیونیستی صدها هزار تن از نیروهای ذخیره خود را برای شرکت در بزرگترین رزمایش این رژیم طی چند سال‌ اخیر فراخواند. رزمایشی که هدف از آن آمادگی برای رویارویی با حملات احتمالی از لبنان، سوریه و غزه است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه عبری زبان والا، ارتش رژیم صهیونیستی صدها هزار سرباز ذخیره خود را از تمامی یگان‌های نظامی از جمله نیروی دریایی و هوایی برای اجرای رزمایش نظامی فراخواند که در آن وضعیت جنگ با لبنان و غزه و حملات از چند جبهه در آن واحد شبیه سازی شده است.

یکی از افسران ارشد ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که این رزمایش در سال‌های اخیر بزرگترین رزمایش بوده و شامل سناریوهایی است که احتمالا در مرز با سوریه، لبنان و غزه رخ بدهد.

به گفته منابع این رزمایش نظامی گسترده و سریع در شمال و جنوب اراضی اشغالی و با تمرکز بر جنگ سایبری برگزار شده و تا روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.

این رزمایش‌ شامل آموزش برای انتقال سریع ارتش از وضعیت عادی به وضعیت فوق العاده است و رزمایش‌های محلی نیز در بیشتر شهرها از جمله تل آویو، هرتزلیا و قدس نیز برگزار خواهد شد.

این رزمایش‌ها در راستای رزمایش‌های فوری رژیم صهیونیستی است که گادی آیزنکوت، فرمانده ستاد ارتش رژیم صهیونیستی نظارت بر آن را برعهده دارد.

انتهای پیام

کد N901483