بادامچیان: اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم وارد رقابت‌های درونی نمی‌شوند

اصولگرايان,حزب موتلفه اسلامي,انتخابات مجلس دهم

نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اصولگرایان بدون هرگونه سهم خواهی با هم وحدت کنند گفت: همه جریان‌های اصولگرا در اصول یکی هستند و اصول را قبول دارند و خوشبختانه مشترکات بسیار زیادی میان احزاب و جریان های اصولگرایی وجود دارد و ان شاء الله در انتخابات آینده به فهرست مشترک خواهیم رسید.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اسدالله بادامچیان در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی با تاکید بر ضرورت وحدت و اتئلاف اصولگرایان در انتخابات آینده اظهار داشت: شرایط انتخابات آینده با انتخابات‌ گذشته متفاوت است و امروز همه جریان‌ها و تشکل‌های اصولگرایی ضرورت وحدت را حس و درک کرده و بر آن تاکید دارند.

وی افزود: در این دوره از انتخابات هم کشور با مساله رویارویی نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه‌ای با استکبار و پدید آمدن گروه‌های تروریستی روبرو هستیم و شرایط خاص خودمان را داریم. مساله مذاکرات، شرایط خاصی را به وجود آورده است.

بادامچیان تصریح کرد: در این موقعیت حساس اصولگرایان باید به وظیفه و تکلیف خود عمل کنند تا امروز تا انقلاب اسلامی در این پیچ تاریخی به سمت تکامل نظام حرکت کند و از این‌ها مهمتر باید مشکلات کشور را حل کنیم چرا که کشور به یک فضای همدلی در داخل نیاز دارد.

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان داشت: ما با تحقق همگرایی در جریان اصولگرایی وارد رقابت‌های درونی با خود نخواهیم شد و خوشبختانه جلسات خوبی برای همگرایی اصولگرایان تشکیل شده است. ما ائتلاف و وحدت زیر چتر جامعتین را قبول داریم و مطمئنیم با محوریت جامعتین به وحدت خواهیم رسید.

مسئول کمیته استانهای شورای همگرایی اصولگرایان تاکید کرد: مجموعه اصولگرایان به دنبال همگرایی هستند و در استان‌ها می‌بینیم این ضرورت بیشتر نیز درک شده است. عده‌ای برای عدم همگرایی اصولگرایان در بیرون تئوری‌سازی می‌کنند اما تلاش‌های آنها به ثمر نخواهد نشست زیرا وحدت و همگرایی ضرورت است و ما راهی جز وحدت نداریم.

بادامچیان در پایان با اشاره به جلسه سه جانبه موتلفه، پایداری و ایثارگران گفت:‌ ما در این جلسات به این نتیجه رسیدیم که باید افراد اصولگرای مفیدی به مجلس بروند تا مشکلات مردم را حل کنند. تصمیم ما بر این است که به جای دعواهای سیاسی به دنبال حل مشکلات اصلی مردم باشیم. ما برای حل این مشکلات مردم به چهره های صادق و لایق نیازمندیم که مقتدر و نه زورگوباشند.

انتهای پیام

کد N901464