۰
رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات:

پارلمان اصلاحات تشکیل می‌شود

  • ۲۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
اصلاح‌طلبان

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اصلاح طلبان در صدد تشکیل پارلمان اصلاحات هستند.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اصلاح طلبان در صدد تشکیل پارلمان اصلاحات هستند.

فرج کمیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به جلسه اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد:‌ در این جلسه کلیات طرح پیشنهادی کمیته سیاسی این شورا مبنی بر تشکیل پارلمان اصلاحات مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: مقرر شد که در جلسات آینده بررسی‌های کارشناسانه درباره‌ی این پیشنهاد توسط کمیته سیاسی انجام گرفته و آیین نامه اجرایی و نحوه دعوت از احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب بررسی شود تا بسترهای لازم جهت استفاده از مشارکت فکری و اجرایی همه گروه‌ها و احزاب اصلاح طلب در پیشبرد اهداف اصلاحات در جامعه مهیا گردد.

این فعال سیاسی همچنین خاطر نشان کرد:‌در این جلسه مقرر شد جلسه مشترکی بین هیات رئیسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای راهبردی اصلاحات درباره‌ی نحوه اجماع کامل اصلاحات در سراسر کشور برگزار شود.

کمیجانی در پایان با اشاره به پایان ریاست دوره‌ی خود در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت:‌ از جلسه بعدی علی محمد غریبانی دبیر کل انجمن اسلامی مهندسان ایران ریاست این شورا و آیت‌الله موسوی تبریزی دبیر کل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم نایب رئیسی این شورا را بر عهده خواهند گرفت.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.