رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات:

پارلمان اصلاحات تشکیل می‌شود

اصلاح‌طلبان

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اصلاح طلبان در صدد تشکیل پارلمان اصلاحات هستند.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت: اصلاح طلبان در صدد تشکیل پارلمان اصلاحات هستند.

فرج کمیجانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با اشاره به جلسه اخیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد:‌ در این جلسه کلیات طرح پیشنهادی کمیته سیاسی این شورا مبنی بر تشکیل پارلمان اصلاحات مورد تصویب قرار گرفت.

وی افزود: مقرر شد که در جلسات آینده بررسی‌های کارشناسانه درباره‌ی این پیشنهاد توسط کمیته سیاسی انجام گرفته و آیین نامه اجرایی و نحوه دعوت از احزاب و تشکل‌های اصلاح طلب بررسی شود تا بسترهای لازم جهت استفاده از مشارکت فکری و اجرایی همه گروه‌ها و احزاب اصلاح طلب در پیشبرد اهداف اصلاحات در جامعه مهیا گردد.

این فعال سیاسی همچنین خاطر نشان کرد:‌در این جلسه مقرر شد جلسه مشترکی بین هیات رئیسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و شورای راهبردی اصلاحات درباره‌ی نحوه اجماع کامل اصلاحات در سراسر کشور برگزار شود.

کمیجانی در پایان با اشاره به پایان ریاست دوره‌ی خود در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت:‌ از جلسه بعدی علی محمد غریبانی دبیر کل انجمن اسلامی مهندسان ایران ریاست این شورا و آیت‌الله موسوی تبریزی دبیر کل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم نایب رئیسی این شورا را بر عهده خواهند گرفت.

انتهای پیام

کد N901455