رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان کردستان:

روی میز ایران، تجاوز، تصرف سرزمین و دخالت در امور داخلی دیگران نیست

سیاسی

رییس جمهوری در جلسه شورای اداری استان کردستان با تاکید بر اینکه "ملت ایران دنبال اعتدال، برادری، ثبات، امنیت و صلح است "، گفت: روی میز ایران اسلامی، تجاوز، تصرف سرزمین و دخالت در امور داخلی دیگران نیست، روی میز ما منطق و اخلاق است همان طور که روی میز ما دفاع قاطع در برابر تجاوزگر نیز هست.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی با اشاره به اینکه " این مذاکرات و نتایج آن می تواند الگوی جهانی شود"، اظهارداشت: امروز کشورهای منطقه، ایران را به عنوان دلسوز منطقه می شناسند.

رییس جمهوری در ادامه سلاح اصلی در برابر توطئه ها را تقویت وحدت و فضای دوستی دانست و تصریح کرد: دسته بندی ها نباید ما را از زیر چادر وحدت خارج کند. همه اقوام و مذاهب، گلهای رنگارنگ و زیبای سرزمین عزیز ایران هستند.

روحانی اظهارداشت: برای تقویت بیش از پیش وحدت در جامعه، باید تنوع و اختلاف نظر را به رسمیت بشناسیم و آستانه تحمل را تا پذیرش یکدیگر بالا ببریم.

رییس جمهوری افزود: باید اهداف اصلی را که توسعه و سربلندی کشو، معنویت ، آبادانی و رفاه مردم و ایجاد اخلاق اسلامی و محمدی(ص) است، حفظ کنیم و پاس بداریم.

خبر تکمیل می شود.

کد N900494