حبیبی در اجلاس دبیران موتلفه:

اصولگرایان ضرورت وحدت را درک کرده‌اند/هیچ تشکلی سهم‌خواهی نمی‌کند

سیاسی

دبیر کل حزب موتلفه با بیان اینکه در پی تشکیل شورای هماهنگی اصولگرایان هستیم گفت: همه اصولگرایان امروز ضرورت وحدت را درک کرده اند و هیچ تشکلی با سهم خواهی به میدان نیامده است.

به گزارش خبرگزاری مهر محمدنبی حبیبی در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی با تاکید و بر ضرورت وحدت اصولگرایان اظهار داشت: جلسات وحدت اصولگرایی میان همه جریان ها و گروهها و شخصیت های اصولگرایی در حال پیگیری است . تاکید ما بر وحدت و تجمیع همه ظرفیت اصولگرایان است.

وی افزود: در حال حاضر چارچوب های کلی برای وحدت اصولگرایی تشکیل شده و دبیران استانها و شخصیت های استانی اصولگرایان نیز باید در استانها باید تلاش کنند این مهم را تحقق بخشند.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی بیان داشت: سه تشکل موتلفه اسلامی، ایثارگران و پایداری با احساس مسئولیت دور هم نشسته اند و جلساتی را برای ائتلاف اصولگرایان تشکیل داده اند. این سه تشکل همه هدفشان ائتلاف و وحدت همه اصولگرایان است و اصولگرایان با توجه به فضای کشور باید به وحدت برسند.

حبیبی با تاکید بر اینکه به دنبال شورای هماهنگی اصولگرایان هستیم اظهار داشت: اصولگرایان تجربیات خوبی از گذشته در وحدت و ائتلاف دارند و با استفاده از ان تجربیات به دنبال وحدت اصولگرایان هستیم.

وی افزود: جلسات بسیار مفیدی با جبهه پیروان و باهنر در زمینه وحدت اصولگرایان تشکیل شده و بسیاری از شخصیت های کشور این کاری که برای وحدت اصولگرایان در حال انجام است را ممتاز می خوانند اما راه پر پیچ و خمی در پیش داریم و باید از کل ظرفیت اصولگرایان برای ائتلاف و وحدت استفاده کرد.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی در خصوص سیاست این حزب در وحدت اصولگرایان گفت: در شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تصویب شده که سیاست ما این است که مجلس آینده مجلسی اصولگرا باشد حتی اگر یک موتلفه ای در آن حضور نداشته باشد. مهم برای ما پیروزی اصولگرایان است.

وی افزود: همه اصولگرایان امروز ضرورت وحدت را درک کرده اند و هیچ تشکلی با سهم خواهی به میدان نیامده است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: اصلاح طلبان به گونه ای رفتار کنند تا مردم فتنه را فراموش کنند. متاسفانه اصلاح طلبانی که خود را درون نظام تعریف می کنند هیچ گاه در خصوص فتنه موضع گیری نکردند.

حبیبی تاکید کرد: رفتارهای اصلاح طلبان در مجلس ششم را مردم از یاد نخواهند برد. باید مراقب باشیم مجلسی مانند مجلس ششم شکل نگیرد.