در جلسه علنی مجلس قرائت شد؛

تذکر ۵۵نماینده به رئیس‌جمهور برای پرداخت حقوق به ایثارگران معسر

سیاسی

۵۵ نماینده مجلس در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور، خواستار اجرای قانون بودجه ۹۴ مبنی بر پرداخت حقوق به ایثارگران معسر شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان جلسه علنی امروز مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جمهور و مسئولان اجرایی از سوی هیات رئیسه مجلس قرائت شد.

بر این اساس فتح‌الله حسینی نماینده مردم قصرشیرین و سرپل‌ذهاب و ۵۴ نماینده دیگر در تذکر کتبی مشترک به رئیس‌جمهور، نسبت به عدم پرداخت حقوق به جانبازان، آزادگان و رزمندگان معسر بر اساس قانون بودجه ۹۴ انتقاد کردند و خواستار اجرای این حکم قانونی شدند.

زهره طبیب‌زاده نوری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در تذکر کتبی به وزیر نفت، خواستار توضیح درباره علت توزیع بنزین‌های پتروشیمی با وجود ادعاهای قبلی مبنی بر آلوده بودن این بنزین‌ها شد.

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد نیز در تذکر کتبی به وزیر امور اقتصادی و دارایی، خواستار توضیح درباره علت نپذیرفتن یک ضامن برای تسهیلات کمتر از یک میلیون تومان در بانک‌ها شد و بر ضرورت رفع این مشکل بر اساس قانون تاکید کرد.

عطاالله سلطانی صبور نماینده مردم رزن در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور، بر ضرورت تسریع در پرداخت پول گندم کشاورزان استان همدان تاکید کرد.

سید موید حسینی صدر نماینده مردم خوی نیز در تذکر کتبی به وزیر راه و شهرسازی، خواستار تسریع در احداث پایانه در مرز رازی و رفع مشکلات مردم در این منطقه مرزی شد.