گردهمایی احمدی نژادی ها در تهران؟

انتخابات مجلس دهم

روزنامه قانون نوشت:

حاميان مرد بهاري پنجشنبه همين هفته يعني 8 مرداد از سراسر ايران به سمت پايتخت سرازير مي‌شوند تا به حرف‌هاي او گوش‌بدهند و خود را آماده اسفند امسال كنند. احمدي‌نژاد كه به نظر‌مي‌رسد ياران سابقش يعني همان حزب يكتا او را رها كردند، در تلاش‌است دانه دانه آخرين اميد‌هاي خود را نيز دور هم جمع آوري كند تا در عالم سياست دست‌كم در حد خبر زنده باشد.

او قرار است 600 يا 700 نفر را در گردهمايي پنجشنبه كنار هم در قالب همايشي با نام «اعضاي شوراهاي مركزي گفتمان تبيين انقلاب اسلامي استان‌ها» جمع كند. اين نشست با چهار كارگروه برگزار مي‌شود.كارگروه‌هاي‌تبيين دستاوردهاي‌دولت احمدي نژاد به سرپرستي علي‌نيكزاد و محمدرضا فرزين، تبيين انديشه‌هاي امام(س) و رهبري به سرپرستي غلامحسين الهام و هاشمي ثمره، بررسي عملكرد دولت يازدهم‌به سرپرستي‌ سيد شمس‌الدين حسيني و تبيين تحولات بين المللي به سرپرستي ابوالفضل زهره‌وند و ابومحمدعسگرخاني از چهار كارگروه اصلي اين گردهمايي هستند. مباني اين كارگروه‌ها كه در گذشته نيز به آنها اشاره شده بودالبته غير از بررسي عملكرد دولت‌روحاني، ادعاهايي است كه احمدي‌نژاد در زمان رياست‌جمهوري خود نيز بيان‌مي‌كرد ولي هيچگاه عملي نشد.

در اين گردهمايي قرار است خسرو معتضد در رابطه با تاريخ معاصر و روابط ايران و آمريكا در اين بازه‌زماني سخن بگويد. مهدي كلهر، محمدرضافرزين و سيد‌شمس‌الدين حسيني نيز از ديگر سخنران‌هاي اين مراسم هستند.

1727214

کد N899623