پورمحمدی: ملت ایران برخی ظرفیت‌های خود را در این مذاکرات نشان داد

مذاكرات ايران و گروه 1 5,پورمحمدي

وزیر دادگستری گفت: ملت ایران برخی ظرفیت‌های خود را در این مذاکرات نشان داد و این مذاکرات صرفاً یک توافق نیست بلکه کشمکش گفتمانی و جدال حق بر باطل است.

وزیر دادگستری گفت: ملت ایران برخی ظرفیت‌های خود را در این مذاکرات نشان داد و این مذاکرات صرفاً یک توافق نیست بلکه کشمکش گفتمانی و جدال حق بر باطل است.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی در مراسم تودیع و معارفه معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، حقوق مالکیت معنوی، امور بین‌الملل و حقوق بشر، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران پرچم حق و مبارزه با ظالم و دفاع از ارزش‌های اسلامی را بر دوش می کشد و با ظلم و استکبار مبارزه می‌کند. همچنین رسالت بزرگ خود را دفاع از حقوق انسان‌ها می‌داند.

وی با اشاره به توفیقات تیم مذاکره کننده هسته‌ای، گفت: دستاوردهای هسته‌ای یکی از دستاوردهای ارزشمند، والا و حق‌طلبی مردم است. آنچه که در این گفت‌وگوهای خسته کننده و طولانی صورت گرفته دستاورد بسیار بزرگی برای ملت ایران است و هرچه زمان بگذرد بر ارزش آن افزوده خواهد شد.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: ملت ایران برخی از ظرفیت خود را در این مذاکرات نشان داد و صرفاً این توافق یک توافق نیست، بلکه یک کشمکش گفتمانی و جدال حق بر باطل است.

پورمحمدی تصریح کرد: با جدال احسن خداوند این توفیقات و دستاوردها را نصیب ملت ما کرد. گفت‌وگو با پشتیبانی استقامت، رفت‌ و آمدهای سیاسی با پایداری‌ها و ایثارها و بده بستان و متن نویسی‌های سیاسی به یمن مقاومت در برابر تحریم‌های فلج کننده بود که اتفاقات زیادی رخ داد و چنین محصولی در این بعد بدست آمده است.

وزیر دادگستری اظهار کرد: این توافقات موجب قدرت ما و ذلت دشمن شده است و شرایط برای صهیونیست‌ها و دشمنان سخت‌تر می‌شود. وقتی دشمن اعتراف می‌کند ما به راحتی نمی‌توانیم به این کشور حمله نظامی کنیم یا اعتراف می‌کند که ما دارای دستاوردهای بزرگ علمی هستیم و آنها نمی‌توانند این دستاوردها را از ما بگیرند و یا این‌که می‌گویند نمی‌توانیم تحریم‌ها را آنگونه که می‌خواهیم ادامه دهیم، اعترافات بسیار بزرگی است.

ادامه دارد ...

کد N899605