جبهه پایداری به لیست ائتلاف پیوست/ محصولی:حاضریم مجلس اصولگرا باشد ولی یک پایداری در آن نباشد

صادق محصولی,جبهه پایداری,اصولگرایان

قائم‌مقام حزب پایداری با بیان اینکه برخی شیاطین هستند که نمی‌خواهند بگذارند اصولگرایان به وحدت برسند، اظهار داشت: ضرورت دارد برای اینکه اصولگرایان به هدفشان که اجرای احکام الهی و شریعت اسلامی است برسند دست در دست هم باشند.

به گزارش تسنیم، صادق محصولی قائم‌مقام حزب پایداری در اجلاس دبیران استانی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به تعریف اصولگرایی اظهار داشت: اصولگرایی یعنی شریعتمدار بودن و همه کارها در همه حوزه‌ها از جمله سیاست و اقتصاد و فرهنگ و اجتماع و ... را بر اساس شریعت عمل کنیم.

وی گفت: برای مشخص شدن دوست و دشمن باید مبنا و ملاک و شاخص شریعت باشد. اگر کسی ادعای اصولگرایی دارد باید دید تا چه اندازه بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل می‌کند.

محصولی بیان داشت: باید ببینیم شریعت اسلام چه می‌گوید و آن را پیاده کنیم. ممکن است عده‌ای ما را افراطی بخوانند اما مهم نیست.
وی افزود: تندرو و افراطی و یا کندرو در مقابل پیاده کردن اسلام و شریعت اسلام مشخص می‌شود. هرچه دین مبین اسلام می‌گوید درست است و غیرازآن افراط‌ و تفریط است.

محصولی تأکید کرد: ضرورت دارد برای اینکه اصولگرایان به هدفشان که اجرای احکام الهی و شریعت اسلامی است برسند دست در دست هم باشند. هدف ما پیاده کردن اصول و حاکمیت ارزش‌ها است. همه باید به‌دنبال وحدت اصولگرایان باشیم.

قائم‌مقام حزب پایداری با اشاره به جلسات مشترک مؤتلفه اسلامی، ایثارگران و پایداری گفت: جلسات سه‌جانبه بسیار پربار و پربرکتی تشکیل‌شده است. ما در اصول ثابت هستیم و این مسیر را ادامه خواهیم داد. برخی شیاطین هستند که نمی‌خواهند بگذارند اصولگرایان به وحدت برسند.

محصولی بیان داشت: مؤتلفه اسلامی تلاش‌های بسیاری برای وحدت اصولگرایان انجام داده و ما نیز این سیاست را که به‌دنبال مجلسی اصولگرا هستیم اما یک نفر از ما نباشد قبول داریم.
وی افزود: مجموعه اصولگرایان جلسات خوبی با هم داشته‌اند و به پیشرفت‌های خوبی رسیده‌ایم و امیدواریم به وحدت نهایی برسیم.

محصولی تأکید کرد: آیت‌الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت‌الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز و آیت‌الله مصباح در رأس وحدت اصولگرایی قرار داشته و نقش پدری دارند و فصل الخطاب آنها هستند. ما بر وحدت اصولگرایان تأکید داریم.

وی با اشاره به مواضع حزب پایداری که برخی‌ها آنها را افراطی می‌خوانند بیان داشت: در حزب پایداری نیز امکان اشتباه وجود دارد و ما خود را بری از اشتباه نمی‌دانیم زیرا معصوم نیستیم اما اینکه برخی یک‌سری از جریان‌های اصولگرایی را تندرو و یا کندرو معرفی می‌کنند برای ضربه به وحدت است.


23213

 

کد N899084