محصولی:

رقابت در بین اصولگرایان باعث پیروزی رقیب می شود

حزب موتلفه اسلامي,انتخابات مجلس دهم

قائم مقام جبهه پایداری گفت: رقابت در بین اصولگرایان باعث پیروزی دشمن می شود.

قائم مقام جبهه پایداری گفت: رقابت در بین اصولگرایان باعث پیروزی دشمن می شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،صادق محصولی که در اجلاس دبیران استانهای حزب موتلفه اسلامی سخن می گفت با اشاره به تعریف اصولگرایی گفت: اصولگرایی یعنی شریعتمدار بودن و همه کارها در همه حوزه ها از جمله سیاست و اقتصاد و فرهنگ و اجتماع و … را بر اساس شریعت عمل کنیم.

محصولی اظهار داشت: برای مشخص شدن دوست و دشمن باید مبنا و ملاک و شاخص شریعت باشد.اگر کسی ادعای اصولگرایی دارد باید دید تا چه اندازه بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل می کنند.

وی ادامه داد: اصولگرایی در مقابل اسلام آمریکایی تعریف می شود و شاخص ها و محور های اسلام آمریکایی را امام(ره) و رهبری تبیین کرده اند.

قائم مقام جبهه پایداری تاکید کرد: اصولگرایی صرفا ادعا نیست بلکه در عمل باید اصولگرایی را ثابت کرد و فقط با شعار نمی توان کسی را اصولگرا دانست.

محصولی تصریح کرد: اصولگرایان باید سعی کنند اصول و ارزشهای اسلام را پیاده کنند و نظر اسلام نیز همین است. برای پیاده سازی اصول اسلام باید مجاهدت کرد و از مال و جان خود گذشت.

وی ادامه داد: اصولگرایان باید میان خود رحمت و مروت داشته باشند. نباید بگذاریم نظرات امام(ره) و رهبری تحریف شود برخی به دنبال این هستند که راحت طلبی را جای مجاهدت و استکبار ستیزی جایگزین کنند.

قائم مقام جبهه پایداری اضافه کرد: باید ببینیم شریعت اسلام چه می گوید وآن را پیاده کنیم. ممکن است عده ای ما را افراطی بخوانند اما مهم نیست .

وی افزود: تندرو و افراطی و یا کندرو در مقابل پیاده کردن اسلام و شریعت اسلام مشخص می شود. هرچه دین مبین اسلام می گوید درست است و غیر از آن افراط و تفریط است.

محصولی تاکید کرد: ضرورت دارد برای اینکه اصولگرایان به هدفشان که اجرای احکام الهی و شریعت اسلامی است برسند دست در دست هم باشند. هدف ما پیاده کردن اصول و حاکمیت ارزش ها است. همه باید به دنبال وحدت اصولگرایان باشیم.

قائم مقام جبهه پایداری با اشاره به جلسات مشترک موتلفه اسلامی، ایثارگران و پایداری گفت: جلسات سه جانبه بسیار پر بار و پر برکتی تشکیل شده است. ما در اصول ثابت هستیم و این مسیر را ادامه خواهیم داد. برخی شیاطین هستند که نمی خواهند بگذارند اصولگرایان به وحدت برسند.

محصولی ادامه داد: موتلفه اسلامی تلاش های بسیاری برای وحدت اصولگرایان انجام داده و ما نیز این سیاست را که به دنبال مجلسی اصولگرا هستیم اما یک نفر از ما نباشد را قبول داریم.

وی افزود: مجموعه اصولگرایان جلسات خوبی با هم داشته اند و به پیشرفتهای خوبی رسیده ایم و امیدواریم به وحدت نهایی برسیم.

محصولی تاکید کرد: آیت الله یزدی رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز و آیت الله ومصباح در راس وحدت اصولگرایی قرار داشته و نقش پدری دارند و فصل الخطاب انها هستند. ما بر وحدت اصولگرایان تاکید داریم.

وی با اشاره به مواضع جبهه پایداری که برخی ها انها را افراطی می خوانند بیان داشت: در جبهه پایداری نیز امکان اشتباه وجود دارد و ما خود را بری از اشتباه نمی دانیم زیرا معصوم نیستیم اما اینکه برخی دوستان یکسری از جریان های اصولگرایی را تندرو و یا کندرو معرفی می کند برای ضربه به وحدت است.

انتهای پیام

کد N899055