حجت‌الاسلام صفایی: دشمنان اسلام موج اسلام‌هراسی را ترویج می‌دهند

ارتش جمهوري اسلامي ايران,عقيدتي سياسي ارتش

رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: دشمنان اسلام و در رأس آنها آمریکا و وهابیت با ایجاد گروه تروریستی داعش و کشتن کودکان و زنان بی گناه به دست آنان موج اسلام هراسی را رواج می دهند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت الاسلام والمسلمین صفایی طی سخنانی در جمع فرماندهان و کارکنان قرارگاه عملیاتی لشکر 16 زرهی قزوین به آیاتی از قرآن کریم اشاره کرد و افزود: برای فهم درست آیات قرآن باید به روایات و تفسیر قرآن مراجعه کرد و اگر به آیات مشابه برخورد کردیم باید دید که پیامبر و ائمه چه برداشتی از این آیات داشته اند تا گمراه نشویم.

وی در ادامه به برداشت های سطحی و ظاهری گروه تروریستی داعش از قرآن اشاره کرد و افزود: وهابیت، مادر داعش است و هزینه‌های سنگین این گروه و تسلیحات آنها پرداخت می کند. این مسئله یک مسئله سیاسی است چرا که این هزینه ها از طرف وهابیون و اسرائیل برای بدبین کردن دیگر ادیان نسبت به اسلام پرداخت می شود چرا که با کشتن کودکان و زنان بیگناه به دست گروه تروریستی داعش به نام اسلام از رواج اسلام جلوگیری می کنند و موج اسلام هراسی را رواج می دهند.

حجت الاسلام صفایی ادامه داد: امام بزرگوار ما (ره) سال ها قبل اعلام کردند که آمریکا شیطان بزرگ است و امروز اتفاقاتی که در منطقه آسیا و آفریقا در کشورهای اسلامی مشاهده می کنیم توطئه هایی است که توسط غرب و به ویژه آمریکا اتفاق می افتد. آن ها با این اقدام دو هدف را دنبال می کنند. یکی ایجاد و ترویج اسلام هراسی و دیگری از بین بردن ثروت دنیایی اسلام. امروز آمریکا به این نتیجه رسیده است که سرباز خود را به طور مستقیم درگیر جنگ نکند. آن ها با استفاده از افراد و گروه هایی مانند گروه تروریستی داعش که ادعای اسلام دارند اقدام به این جنایت ها می کنند و فجیع ترین کشتار ها را انجام می دهند و با یک تیر چند نشانه را می زنند و مردم دنیا از اسلام زده می شوند و ثروت و زیرساختهای کشور های اسلامی از بین می برند.

وی در پایان تمام این اقدامات را موجی لحظه ای دانست و گفت: همه این مسائل از بین خواهد رفت چرا که قرآن نوید از بین رفتن باطل را داده است همچنان که صدام و صدامیان و حذب بعث با تمام امکانات و کمک های مالی و تسلیحاتی غرب از بین رفتند و امروز ما نشانی از آنها پیدا نمی کنیم.

انتهای پیام

کد N898608