امیر اسماعیلی:حرکتی از دشمن سر بزند، آسمان کشورشان را آتشفشان می‌کنیم/خطرشبکه های اجتماعی برای مملکت

مذاکرات هسته ای ایران با 5 بعلاوه 1,پدافند هوایی

مهر نوشت:

فرمانده پدافند هوایی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص)گفت: در منطقه فردو محدوده‌ای بیش از ۲۰۰ مایل را رصد می‌کنیم و اگر حرکتی از دشمن سر بزند آسمان کشور آن‌ها را آتشفشان خواهیم کرد.

امیر فرزاد اسماعیلی در ششمین یادواره شهدای دروازه ری در قم که در مسجد حضرت ولی عصر (عج) برگزار شد، از استان قم به عنوان تیری در چشم دشمنان نام برد و اظهار کرد: حضور جوانان و نوجوانان در این مجلس برای به دست آوردن شفاعت شهداست.

وی اضافه کرد: افرادی در شورای امنیت در تبریک گفتن به جمهوری اسلامی ایران پیشی می‌گیرند تا ادعا پیش قدمی نسبت به آن چیزی که تفاهم و احترام متقابل است داشته باشند هر چند دشمن مشکلات متفاوتی با نظام اسلامی دارد.

وی با اشاره به اینکه شهداها با تحمل سختی‌ها توانستند جمهوری اسلامی را توانمند سازند عنوان کرد: دشمن در عرصه دیپلماسی به مذاکرات گرایش پیدا کرد و در این مذاکرات بارها حرف‌هایشان را تغییر دادند در صورتی که جمهوری اسلامی ایران به این بی‌نظمی‌ها از بالا نگاه کرده و در پایان حق جمهوری اسلامی با علمی که توسط مردان ایران زمین به دست آمده به رسمیت شناخته شده است.

تنها راه نفوذ دشمن در میان مردم ایران را تهاجم فرهنگی است

اسماعیلی تنها راه نفوذ دشمن در میان مردم ایران را تهاجم فرهنگی خواند و تاکید کرد: دشمن با راهکارهای مختلف از جمله تحریم حرکت‌های گسترده‌ای انجام داده است اما نتوانسته به نتیجه مورد نظر برسد.

فرمانده پدافند هوایی قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با تاکید بر اینکه سامانه‌های فرهنگی دشمن اکنون در میان خانواده‌های جامعه اسلامی دیده می‌شود عنوان کرد: دشمن با سیستم‌های بی‌هزینه همانند شبکه‌های اجتماعی که خطری جدی برای ممالک مختلف است تهدیدی برای جامعه بشری محسوب می‌شود.

تخریب تعهد و احساس مسئولیت مردم در دستور کار دشمن قرار گرفته است 

وی ایجاد اختلافات سیاسی را یکی دیگر از راهکارهای دشمن برای نفوذ در جامعه اسلامی برشمرد و گفت: تخریب تعهد و احساس مسئولیت مردم در دستور کار دشمن قرار گرفته است اما جوانان و نوجوانان با حضور در مراسم‌ها و یادواره‌های شهدا بی‌نتیجه‌بودن حرکت‌های دشمن را اثبات می‌کنند.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: بسیاری از کشورهایی که با استکبار جهانی ارتباط دارند از اقدامات آن‌ها رضایت ندارند اما جرات فریادزدن ندارند در صورتی که ایران اسلامی با شجاعت این توانایی را برای همگان به نمایش گذاشته است.

فرمانده پدافند هوایی قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) با بیان اینکه ایران بعد از انقلاب اسلامی به دستاوردهای گسترده‌ای در زمینه دفاعی رسیده است ابراز کرد: با توجه به همت و اراده مردم ایران در عرصه‌های مختلف، دشمن باید خیال پیروزی خود را با تهاجم‌های فرهنگی به گور ببرد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه نیروهای پدافند هوایی در منطقه فردو محدوده‌ای بیش از ۲۰۰ مایل را مورد بررسی قرار می‌دهد تاکید کرد: اگر حرکتی از دشمن سر بزند آسمان کشور آن‌ها را آتشفشان خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دفاع ملت ایران مردمی است تاکید کرد: قرارگاه پدافند هوایی در سه هزار و ۶۰۰ نقطه گسترش دارد زیرا نیروهای نظامی و بسیجیان خادمان ملت هستند؛ بسیجیان در قالب اقشار مختلف جامعه اسلامی رسالت خود را به خوبی انجام می‌دهند و این تفاوت سیستم ایران اسلامی نسبت به دیگر کشورهاست.

27215

 

کد N898484