پیام آیت‌الله نوری‌همدانی به‌مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع)

آيت‌الله العظمي نوري همداني,بقیع

آیت‌الله نوری‌همدانی در پیامی به‌مناسبت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع(ع) گفت: هدف فرقه منحرف وهابیت در انجام همه جنایت‌ها خدمت به استکبار و صهیونیسم جهانی است.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، متن پیام این مرجع تقلید به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

از حدود 90 سال پیش و پس از اینکه فرقه تکفیری وهابی با تخریب قبور ائمه بقیع (علیهم السلام) و ارتکاب جنایات قبیح در مسجد مدینه و در کربلا در ریختن خون‌ها و از بین بردن آثار اسلامی عقاید منحرفانه خود را ظاهر کردند هر سال خاطره این مصیبت عظیم در قلوب مسلمانان تجدید می‌شود.

این فرقه که برخلاف مبانی قرآن مجید و احادیث معتبر اسلامی با تکیه بر استکبار و صهیونیست‌ها ذلیلانه زیر سلطه آنها قرار گرفتند، راه اختلاف و ایجاد تفرقه با مسلمانان را پیموده و هر روز بر جنایات و شقاوت خود افزودند و ماهیت شقاوتمندانه خود را در محو آثار اسلامی، تخریب مساجد، ریختن خون مسلمانان و کشتن زنان و کودکان بیش از پیش ظاهر ساختند.

این فرقه منحرف در انجام همه این جنایت‌ها هدفی جز حفظ حکومت خود نداشتند و در ایجاد گروه داعش و ریختن خون‌ها در عراق، سوریه، لبنان، بحرین، یمن و نیجریه منظور و هدفی جز خدمت به استکبار و صهیونیسم جهانی ندارند.

اخیراً در میان کشورهای اسلامی هیچ کشوری به اندازه این رژیم از کشورهای غربی و همفکران آنها که هدفی جز ایجاد جنگ و اختلاف افکنی‌ها برای فروش سلاح‌های جنگی ندارند، سلاح جنگی نخریده است و هم اکنون در حدود سه ماه است که با تهاجم شبانه روزی و کشتار بیرحمانه مردان، زنان و کودکان و تخریب مساجد، مدارس، بیمارستان‌ها و خانه‌های کشور یمن خادم الحرمین الشریفین بودن خود را در انظار جهانیان به نمایش گذاشته است.»

انتهای پیام

کد N898024