رییس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی: دشمنان از شهادت‌طلبی مردم ایران هراس دارند

رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی گفت: انقلاب اسلامی ایران ادامه دهنده راه انبیاست و از نهضت حسینی بهره می‌برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، غلامحسین شیری علی‌آباد در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه هشترود خاطرنشان کرد: کشتار بی‌رحمانه مردم مظلوم یمن از طرف رژیم منفور آل سعود یک کار غیرانسانی و ددمنشانه است که متاسفانه مجامع جهانی وابسته به استکبار نیز از این نسل‌کشی حمایت می‌کنند.

او اضافه کرد:مردم مظلوم یمن به واسطه زیاده‌خواهی عربستانی‌ها و به دستور آمریکا به خاک و خون کشیده می‌شوند اما مردم یمن به کل جهانیان اعلام کرده‌اند که تا آخرین قطره خون خود از تمامیت ارضی کشورشان دفاع کرده و اجازه دخالت زورگویان و شیطان صفتان را در امور یمن نخواهند داد.

نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق هسته ای ایران و 1+5 افزود: به قول رهبر معظم انقلاب اسلامی، آمریکا و اعیادیش مورد اطمینان نیستند بنا براین مردم باید تا حصول نتیجه نهایی با احتیاط حرکت کنند و شور و شعف بیش از حد را از خود دور کنند.

شیری گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران بیش از هر چیز از شهادت طلبی مردم فهیم ایران هراس دارند زیرا در هر برهه زمانی فداکاری‌های ایرانیان را در هر عرصه مشاهده کرده‌اند که با اقتدار کامل در مقابل دشمنان قسم خورده انقلاب ایستادگی کرده‌اند.

انتهای پیام

کد N897879