صدیقی:

توافق نباید موجب شکاف در متن مردم شود

نماز جمعه,كاظم صديقي

خطیب نماز جمعه این هفته تهران با تاکید بر اینکه تقابل ما با استکبار یک تقابل فطری است، گفت: توافق هسته‌ای نباید موجب شکاف در متن مردم شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران با اشاره به توافق صورت گرفته تیم مذاکره کننده کشورمان با 1+5 گفت:‌ مقام معظم رهبری از ابتدا حامی تیم مذاکره کننده بودند و تیم را تایید و تقدیر کردند.

وی ادامه داد: این انقلاب، انقلاب دین است و پسِ این انقلاب در دستان امام زمان (عج) است و امید داریم که این تیم مذاکره کننده قدر خود را بداند و نسبت به نواقصی که احیانا در این توافق وجود دارد هوشیار باشند و منتقدین نیز باید آزاد باشند تا نقدهای خود را دوستانه و مخلصانه بازگو کنند. ملت ما ملت بصیری است و از ما طلب دارد و ما سر خون شهدای این ملت چنین موقعیت‌هایی پیدا می‌کنیم.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران خاطرنشان کرد: ما چیزی مخفی از مردم نداریم لذا بازگو کردن واقعیت این توافق و روشن کردن آن و بررسی آسیب‌ها و خطرات احتمالی وظیفه خود این آقایان، مسئولین دولت و منتقدین است و امروز که شورای عالی امنیت ملی از جانب مجلس عهده‌دار این امانت است در متن دقت کند و تا کار از کار نگذشته نگرانی‌هایی که برخی صاحب نظران منصف دارند را چاره‌جویی کنند.

ادامه دارد...

کد N897716