۰
وزیر اطلاع رسانی سوریه:

مقابله با تروریسم نیازمند تفکر و اراده جمعی است

  • ۴۷بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

وزیر اطلاع رسانی سوریه امروز در کنفرانس بین المللی مبارزه با تروریسم در دمشق اظهار داشت که مقابله با پدیده تروریسم نیازمند تفکر و اراده جمعی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، «عمران الزعبی» وزیر اطلاع رسانی سوریه امروز در کنفرانس مقابله با تروریسم تکفیری در دمشق از حمایت ایران و روسیه از سوریه در مبارزه با تروریسم قدردانی کرد.

وی گفت: قطعنامه های شورای امنیت درباره داعش به دلیل حمایت کشورهای حامی تروریسم به ویژه ترکیه، قطر و رژیم صهیونیستی اجرایی نشده است. مقابله با تروریسم یک موضوع بین المللی است نه داخلی و منطقه ای و هر کسی غیر از این گمان می کند در وهم و خیال بسر می برد. مبارزه با تروریسم نیازمند تفکر و اراده جمعی است.

الزعبی افزود: ما با تروریسم و توطئه ای مواجه هستیم که منطقه را هدف قرار داده است لذا این امر اقتضا می کند تلاش های هماهنگ و صادقانه ای برای مبارزه با تروریسم وجود داشته باشد.

وزیر اطلاع رسانی سوریه تصریح کرد: چنگال های تروریسم تمدن سوریه را هدف قرار داد و مساجد، کلیساها، آثار باستانی، محصولات کشاورزی و میادین نفتی و گازی این کشور را ویران کرد و به تاراج برد و همه اینها برای خانواده «رجب طیب اردوغان» فروخته شد و نفت و گاز سوریه به وسیله کامیون های ترکیه به داخل این کشور منتقل می شود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.