نماینده سمنان‌ خبر داد

اختصاص 1000 میلیاردتومان برای تکمیل راه‌اندازی قطعه سوم حرم‌تا‌حرم

مجلس شوراي اسلامي

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص یک هزار میلیارد تومان برای تکمیل قطعه سوم آزادراه حرم تا حرم در استان سمنان خبر داد.

یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از اختصاص یک هزار میلیارد تومان برای تکمیل قطعه سوم آزادراه حرم تا حرم در استان سمنان خبر داد.

علیرضا خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان گفت: در جریان بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راه سازی در استان سمنان مصوب شد برای تکمیل قطعه سوم آزادراه حرم تا حرم در استان سمنان مبلغ یک هزار میلیارد تومان جهت تکمیل محور گرمسار - سمنان به طول 100 کیلومتر اختصاص پیدا کند.

وی اضافه کرد: جهت تکمیل عملیات قطعه سوم آزادراه حرم تا حرم در 100 کیلومتر از محور گرمسار - سمنان با قرارگاه خاتم الانبیاء گفت‌وگو انجام شده است.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه خاطرنشان کرد: همچنین در جریان بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه وزارت راه و شهرسازی از تقاطع‌های غیرهمسطح و پل مومن آباد سمنان و پل درجزین شهرستان مهدیشهر، مصوب شد مبلغ 140 میلیارد تومان جهت تکمیل این دو پروژه و همچنین پروژه تعریض محور مهدیشهر - شهمیرزاد، جاده نظامی سمنان و پل شهرک صنعتی سمنان اختصاص پیدا کند.

خسروی یادآور شد: پروژه پل مومن آباد ورودی سمنان تا اواخر مرداد ماه و پل درجزین در محور سمنان - مهدیشهر نیز در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی همچنین با اشاره به بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از جاده نظامی سمنان و پل شهرک صنعتی سمنان نیز اضافه کرد: در این بازدید بر اهمیت جاده نظامی سمنان و ضرورت توسعه و تکمیل آن تا استان یزد تأکید و این مهم توسط معاون وزیر و کارشناسان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

خسروی ادامه داد: در این سفر یک روزه از پروژه‌های راه‌سازی شهرستان سرخه شامل میدان ورودی و پل زیرگذر سرخه و همچنین پروژه کمربندی شهمیرزاد نیز بازدید شد.

انتهای پیام

کد N897388