زاهدی: تیم هسته‌ای، تلاش خود را برای اقتدار نظام اسلامی انجام داد

سیاسی

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان گفت: تیم هسته‌ای ایران آنچه که در بضاعت دیپلماتیک داشتند، به معرض نمایش گذاشته و در جهت عزت بخشی و اقتدار نظام اسلامی تلاش کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، محمدمهدی زاهدی با تشکر از تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان اظهار کرد: تیم هسته‌ای ایران آنچه که در بضاعت دیپلماتیک داشتند به معرض نمایش گذاشته و در جهت عزت‌بخشی و اقتدار نظام اسلامی تلاش کردند.

زاهدی تصریح کرد: تفاهم‌نامه‌های سرمایه‌گذاری بسیاری طی یک و نیم سال گذشته در استان کرمان به امضا رسیده و امیدواریم با اجرایی شدن آنها، شاهد شکوفایی اقتصادی و رونق در استان کرمان باشیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر کرمان در عرصه تجارت و اقتصاد اعم از صادرات و ... زبانزد است، مدیون فعالیت تجار بزرگی است که نام کرمان را به عنوان مردمی خونگرم، امانتدار، صادق و دنبال کسب حلال زنده نگه داشته اند.

وی اظهار کرد: کتاب تاریخ اقتصاد و تجارت کرمان در حقیقت نشان دهنده دانش، بصیرت، تلاش، کارآمدی، نوآوری، آگاهی و همه آنچه که یک فرهنگ و تمدن لازم دارد، می‌باشد.

زاهدی گفت: این کتاب نشان می‌دهد کرمان نه تنها خود فرهنگ و تمدن داشته، بلکه تاثیرگذاری جدی بر فرهنگ و تمدن ایران و جهان داشته است و باید از این بابت شاکر خداوند باشیم که اتاق بازرگانی این همت را در تالیف این کتاب به خرج داده و از اعضای اتاق قدردانی می کنیم.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان تصریح کرد: کتاب «تاریخ اقتصاد و تجارت کرمان» می تواند در دانشگاه ها و مراکز علمی خارج از کشور استفاده شده و با تدوین این کتاب به کرمان عزت بخشی دوباره داده و امیدواریم موجب احیاء کرمان به ویژه در عرصه صنعت، تجارت و بازرگانی شود.

وی بیان کرد: آقای گلابزاده تجربه 50 ساله تحقیق و پژوهش در عرصه تاریخ را در این کتاب جمع کرده اند و کتاب تاریخ اقتصاد و تجارت کرمان در آینده منشاء تحولات جدی خواهد شد.

انتهای پیام

کد N897119