با حضور ظریف و صالحی انجام می‌شود

بررسی موضوع تحقیق و توسعه صنعت هسته‌ای در توافق‌نامه وین در کمیسیون آموزش

سیاسی

کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری هفته آینده میزبان وزیر امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بررسی موضوع تحقیق و توسعه در صنعت هسته‌ای در توافق نامه‌ی وین و قطعنامه شورای امنیت با حضور ظریف وزیر امور خارجه و صالحی رئیس سازمان انریژی اتمی در دستور کار روز یک شنبه هفته آینده کمیسیون آموزش قرار گرفته است.

همچنین این کمیسیون هفته آینده به بررسی لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری، لایحه مدیریت حوادث غیرمترقبه کشور و طرح اصلاح ماده 3 قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی و اصلاحات بعدی آن می‌پردازد.

بررسی وضعیت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید با حضور فانی وزیر آموزش و پرورش و جلسه هم اندیشی با فرهادی وزیر علوم برای اجرایی کردن بیانات و منویات رهبر معظم انقلاب، در دیدار با اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های کشور در ماه مبارک رمضان نیز در دستور کار هفته آینده مجلس قرار گرفته است.

همچنین قرار است سئوال نبویان به نمایندگی از 16 نفر و همچنین سئوالات سامری، نگهبان سلامی، عیسی زاده و حسینی از وزیر علوم نیز مورد بررسی قرار گیرد.

بررسی پیشنهادات در خصوص برنامه ششم با حضور روسای کمیته‌ها و مشاورین کمیسیون از دیگر موارد کاری کمیسیون آموزش به شمار می‌رود.

انتهای پیام

کد N897011