اذعان رژیم صهیونیستی به مداوای زخمی‌شدگان تروریست‌های النصره در اسرائیل

اسراييل

یک افسر عالی‌رتبه اسرائیلی اعتراف کرد که اسرائیل زخمی‌شدگان تروریست‌های سوری را معالجه کرده است؛ این نخستین اعتراف رسمی رژیم صهیونیستی به مساله ارائه کمک پزشکی به تروریست‌های النصره است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری واللا، یک افسر عالی‌رتبه در ستاد ارتش رژیم صهیونیستی در واکنش به اظهارات سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان که گفته است، اسرائیل به تروریست‌های النصره کمک می‌کند، اظهار داشت: به گفته وی، اسرائیل از النصره و داعش حمایت می‌کند. من باید تاکید کنم که اعضایی از النصره برای معالجه به اسرائیل آمدند اما این مساله در ماه اخیر متوقف شده و هرگز تکرار نخواهد شد ما از مرزها مراقبت خواهیم کرد تا مانع این مساله شویم.

این افسر گفت: ما تنها غیرنظامیان را به اسرائیل راه می‌دهیم این مساله نیز تنها در صورتی انجام می‌شود که مطمئن شویم این غیرنظامی زخمی است. اگر نظامیانی نیز به مرزهای اسرائیل وارد شوند این مساله را از نظر میدانی حل خواهیم کرد و هرگز نمی‌گذاریم این افراد وارد بیمارستان‌های اسرائیل شوند.

وی مدعی شد که اسرائیل حتی یک گلوله هم به تروریست‌های سوری نداده است.

هاآرتص اعلام کرد که اسرائیل سیاست استقبال از زخمی‌شدگان سوری را تغییر داده و از ارائه کمک پزشکی به اعضای النصره در خاک خود دست برداشته است.

اظهارات این افسر رژیم صهیونیستی نخستین اعتراف رسمی اسرائیل به ارائه کمک پزشکی به اعضای النصره است.

به نوشته هاآرتص، اسرائیل تقریبا از حدود یک ماه و نیم گذشته تاکنون از ورود زخمی‌شدگان النصره به خاک خود ممانعت به عمل آورده است.

این افسر عالی‌رتبه اسرائیلی اتهامات دروزی‌ها به ارتش اسرائیل درخصوص کمک به النصره را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه واللا، یکی از زخمی‌شدگان النصره که اخیراً به یک بیمارستان در اسرائیل انتقال داده شد به دلیل نامه مفصلی از اوضاع وخیم انسانی و درخواست برای کمک‌های پزشکی مورد توجه قرار گرفت.

انتهای پیام

کد N896078