ورود سازمان بازرسی کل کشور به موضوع وقوع سیل

سازمان بازرسي كل كشور,سیل

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به موضوع سیل اخیر خبر داد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود این سازمان به موضوع سیل اخیر خبر داد.

ناصر سراج در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص اقدامات سازمان بازرسی پیرامون حوادث اخیر که موجب تخریب ساخت و سازهایی شده بود، گفت: سازمان بازرسی نسبت به این موضوع ورود پیدا کرده است. همچنین در رابطه با ساخت و سازهای غیرمجاز پرونده‌هایی را در کل کشور تشکیل دادیم که به همه آن رسیدگی خواهد شد.

وی ادامه داد: در رابطه با سیلی که اخیرا رخ داد نیز یک بازرسی فوق‌العاده انجام دادیم. این بازرسی‌ها از بدو، قبل و بعد از حادثه انجام می‌شود تا این که بازرسان بدانند چه کارهایی را باید انجام دهند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور خاطرنشان کرد:‌ در حال حاضر مشغول بازرسی‌ها در رابطه با این موضوع هستیم که بازرسی‌ها در تهران، کرج و شمال در حال انجام است.

وی در رابطه با این که نتیجه‌ بازرسی‌های انجام شده مشخص شده یا خیر؟ تصریح کرد:‌ هنوز نتیجه مشخص نشده است، البته بستگی به این دارد که این بازرسی‌ها چقدر زمان می‌برد؛ لذا بعد از مشخص شدن نتیجه، آن را به مراجع قضایی ارجاع خواهیم کرد.

سراج گفت:‌ در تمامی استان‌هایی که سیل رخ داده بازرسانی را مامور کرده‌ایم تا موضوع را بررسی کنند. سازمان بازرسی به عنوان یک نهاد نظارتی در رابطه با این موضوع ورود پیدا کرده است.

انتهای پیام

کد N896022