رییس دادگستری استان آذربایجان غربی:

پرونده اسیدپاشی در بوکان در مرحله تحقیقات مقدماتی است

دادگستري آذربايجان غربي,اسیدپاشی

رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت که پرونده اسیدپاشی به بانوان بوکانی در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد.

رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت که پرونده اسیدپاشی به بانوان بوکانی در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد.

توکل حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره جزییات اسیدپاشی به چند نفر از بانوان بوکانی که هفته گذشته رخ داده بود، گفت: متهمان این پرونده 4 نفر هستند که اکنون در زندان بسر می‌برند.

وی ادامه داد: متهمان این پرونده با اطلاعات ارائه شده از سوی قربانیان حادثه، دستگیر شدند که البته متهمان موضوع را انکار می کنند.

حیدری با اشاره به اینکه پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی در دادسراست، اظهار کرد: یکی از متهمان که مظنون اصلی است سابقه اعتیاد دارد و در زمان وقوع حادثه، مواد رونگردان استفاده کرده بود که این موضوع از سوی پزشکی قانونی تایید شد.

رییس کل دادگستری استان آذربایجان غربی با بیان اینکه بانوانی که در این حادثه مورد اسیدپاشی قرار گرفتند 7 نفر بودند، در خصوص چگونگی این حادثه بیان کرد: متهمان با استفاده از سرنگ اقدام به اسیدپاشی کرده بودند. در این حادثه اسید به لباس 4 نفر از بانوان ریخته شد و در خصوص 3 نفر دیگر اسید به صورت جزیی به بدن، صورت و دست‌های‌شان پاشیده شده بود که پس از مداوا از بیماستان مرخص شدند.

بر اساس این گزارش، 25 تیرماه سردار ناصر اصلانی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی در خصوص این اتفاق گفته بود: در پی کسب خبری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر حضور سه خانم به هویت‌های مشخص در یکی از مراکز درمانی بوکان به جهت وقوع اسید پاشی، بلافاصله ماموران در محل حاضر شدند و مشخص شد که یکی از مراجعه کنندکان به صورت جزیی از ناحیه بازو و دو نفر دیگر از آنان از قسمت‌های پشت، توسط فرد یا افراد نامعلوم در یکی از خیابان‌های شهرستان مورد اسیدپاشی قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام

کد N895883