۰
آصفری در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتقاد از دوقطبی‎سازی در موضوع هسته ای/مجلس به مصلحت عمل خواهدکرد

  • ۱۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از دوقطبی‎کردن جامعه در موضوع هسته ای توسط برخی مسئولان و سیاسیون، گفت: مجلس در این رابطه آنچه را که مصلحت است، تایید خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد حسن آصفری در پایان جلسه علنی امروز و در تذکر شفاهی به برخی مسئولان و سیاسیون که به دنبال دوقطبی کردن جامعه در موضوع هسته ای هستند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند که همه مردم و مسئولان موافق یک توافق عزتمند هستند که در آن خطوط قرمز رعایت شده باشد.

وی افزود: از امروز هم که مجلس این مسئله را به طور دقیق بررسی خواهد کرد، آنچه را که مصلحت است تایید خواهد کرد، اما باید توجه داشت که چه توافق بشود و چه نشود، برخی مشکلات در کشور هست که باید آنها را برطرف کرد.

نماینده مردم اراک در مجلس خاطرنشان کرد: سالانه ۲۴ میلیارد دلار واردات کالای قاچاق به کشور صورت می گیرد که این باعث بیکاری می شود.

آصفری ادامه داد: امروز بیش از ۸۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داریم؛ اگر دولت این مسائل را حل نکند، باید مطمئن باشد که چه توافق بشود و چه نشود، مشکلی حل نخواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه امروز راه حل مشکلات کشور توجه به اقتصاد مقاومتی است، گفت: امروز نگاه برخی وزرا و مسئولان اجرایی به وابسته سالاری است که اگر شایسته سالاری جایگزین آن نشود، هیچ مشکلی حل نخواهد شد.

 

 

 

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.