پیرموذن: هنر مدیران، پل زدن میان کشورهاست

سیاسی

سخنگوی مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: مجلس در جهت توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور با دولت تدبیر و امید همراه است.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، کمال الدین پیرموذن گفت: در برخی موضوعات از جمله بهره گیری سازمان محیط زیست از نهادهای مردمی که به ظن و باور قاطبه نمایندگان اصولگرا، دولت می خواهد از نهادهای مردمی در انتخابات پیش رو استفاده کند، زجرآور است.

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس افزود: برابر اصل 50 قانون اساسی، مسائل زیست محیطی، مسائلی ملی هستند و باید بدون نگاه جناحی و صرف مسائل ملی نگریسته شوند.

وی تصریح کرد: در مسائل اقتصادی به دلیل تدابیر مقام معظم رهبری با انسجام داخلی، اقتصاد مقاومتی در حال تحقق است و مجلس و دولت یار همدیگر می باشند.

نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در خصوص اقتصاد مقاومتی با توجه به الگوی مصرف و ذائقه ایرانیان، تردید ندارم با افزایش کیفیت و استاندارد کالای ایرانی و شخصیت دهی به ذائقه ها، کالای ایرانی مورد انتخاب مردم قرار گیرد.

پیرموذن با بیان اینکه کالای ایرانی برای مردم بایستی بر مبنای انتخاب ملی باشد نه اجبار، گفت: هنر مدیران، دیوار کشیدن دور کشورها نیست، بلکه پل زدن میان کشورهاست.

وی اظهارامیدواری کرد: با انجام توافقات سیاسی و تعاملات و دیپلماسی اقتصادی، بتوانیم کشور را با جذب سرمایه گذاری‌ها شکوفا کنیم.

انتهای پیام

کد N893668