۰
نماینده مردم زاهدان:

از نکات قوت توافق به رسمیت شناخته شدن فعالیت هسته‌ای ایران است

  • ۲۰بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
مذاكرات ايران و گروه 1 5

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت خوب رهبر معظم انقلاب جلوی شیطنت و زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل را در مذاکرات هسته‌ای گرفت.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت خوب رهبر معظم انقلاب جلوی شیطنت و زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل را در مذاکرات هسته‌ای گرفت.

ناصر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان افزود: نمایندگان ایران در مذاکرات هسته‌ای در فضایی بسیار فشرده و نفس‌گیر در مقابل چندین دیپلمات کارکشته شش قدرت بزرگ جهان با سماجت از حقوق ملت ایران دفاع کردند.

نماینده مردم زاهدان ادامه داد: تفاهم حاصل شده بین ایران و 1+5، نکات مثبت بزرگی دارد که از جمله آن رسمیت و مشروعیت پیدا کردن فعالیت هسته‌ای ایران و برداشته شدن تحریم‌هاست.

کاشانی گفت: منطق جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای همه زیاده خواهان و یاوه سرایان را به زانو در آورد.

وی با بیان اینکه این موفقیت را مدیون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم افزود: نتیجه مذاکرات هسته ای بر خلاف آنچه شد که آمریکا و ایادیش می‌خواستند.

نماینده مردم زاهدان در ادامه اظهار کرد: دستیابی به توافق هسته‌ای پیروزی بزرگی برای ایران اسلامی و دیپلماسی کشورمان بود و صلح طلبی ما را نشان داد.

کاشانی خاطرنشان کرد: با توجه به طولانی شدن مذاکرات باید به تیم ایرانی خسته نباشید گفت چرا که کار سختی در برابر 6 کشور مدعی در این مذاکرات داشت و در این زمینه چانه زدن، کار آسانی نیست.

وی افزود: مذاکره با قدرت های جهان کار بسیار سخت و رسالت سنگینی بود اما تیم مذاکره کننده ایرانی با اقتدار تمام در برابر طرف غربی ایستادند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.