نماینده مردم زاهدان:

از نکات قوت توافق به رسمیت شناخته شدن فعالیت هسته‌ای ایران است

مذاكرات ايران و گروه 1 5

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت خوب رهبر معظم انقلاب جلوی شیطنت و زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل را در مذاکرات هسته‌ای گرفت.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت خوب رهبر معظم انقلاب جلوی شیطنت و زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل را در مذاکرات هسته‌ای گرفت.

ناصر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان افزود: نمایندگان ایران در مذاکرات هسته‌ای در فضایی بسیار فشرده و نفس‌گیر در مقابل چندین دیپلمات کارکشته شش قدرت بزرگ جهان با سماجت از حقوق ملت ایران دفاع کردند.

نماینده مردم زاهدان ادامه داد: تفاهم حاصل شده بین ایران و 1+5، نکات مثبت بزرگی دارد که از جمله آن رسمیت و مشروعیت پیدا کردن فعالیت هسته‌ای ایران و برداشته شدن تحریم‌هاست.

کاشانی گفت: منطق جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات هسته‌ای همه زیاده خواهان و یاوه سرایان را به زانو در آورد.

وی با بیان اینکه این موفقیت را مدیون رهنمودهای رهبر معظم انقلاب هستیم افزود: نتیجه مذاکرات هسته ای بر خلاف آنچه شد که آمریکا و ایادیش می‌خواستند.

نماینده مردم زاهدان در ادامه اظهار کرد: دستیابی به توافق هسته‌ای پیروزی بزرگی برای ایران اسلامی و دیپلماسی کشورمان بود و صلح طلبی ما را نشان داد.

کاشانی خاطرنشان کرد: با توجه به طولانی شدن مذاکرات باید به تیم ایرانی خسته نباشید گفت چرا که کار سختی در برابر 6 کشور مدعی در این مذاکرات داشت و در این زمینه چانه زدن، کار آسانی نیست.

وی افزود: مذاکره با قدرت های جهان کار بسیار سخت و رسالت سنگینی بود اما تیم مذاکره کننده ایرانی با اقتدار تمام در برابر طرف غربی ایستادند.

انتهای پیام

کد N893203