نماینده الیگودرز:

ایران نشان داد با پایداری می‎تواند به بالاترین قله‎ها نیز دست یابد

مذاكرات ايران و گروه 1 5

نماینده مردم الیگودرز در مجلس گفت: مقاومت و ایستادگی ملت ایران باعث موفقیت آنها شد.

محمدتقی توکلی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، بیان کرد: خوشحالم از اینکه تیم مذاکره کننده با برنامه‎ریزی‎های صحیح خود در قالب سیاست‎های تعیین شده از طرف بزرگان و رعایت خطوط قرمز نظام توانستند در مذاکرات موفق شوند.

وی اضافه کرد: طبیعتاً مقاومت و ایستادگی ایران در مقابل گروه 1+5 در مذاکرات باعث این موفقیت و دفاع از حقوق مردم ایران شده‎ است.

توکلی تصریح کرد: این یکی از بزرگترین موفقیت‎هایی است که باعث می‎شود ایران به عنوان کشوری قوی در کنار سایر کشورها به سمت اهداف و برنامه‎های خود پیش رود و راه پیشرفت را سپری کند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس افزود: ایران به عنوان یک قدرت سیاسی در منطقه می‎تواند در مقابل اقدامات ضد بشری واکنش نشان دهد و حتی از آنها جلوگیری کند.

وی اظهار کرد: امروز ایران به عنوان کشوری موفق برای کشورهای ضعیف است و با این پیروزی ایران نشان داد که می‎تواند با پایداری در راه آرمان‎های امام انقلاب و شهدا می‎تواند به بالاترین قله‎ها نیز دست یابد.

توکلی ادامه داد: همچنین از سویی با آزادسازی و برداشته شدن تحریم‎ها مردم می‎توانند راحت‌تر به اهداف خود در زمینه شکوفایی اقتصاد، سرمایه‎گذاری و اشتغال دست یابند.

انتهای پیام

کد N893166