حضور 97 / 99 درصدی کره شمالی‌ها در انتخابات محلی!

رسانه دولتی کره شمالی از حضور 97 / 99 درصدی رای دهندگان در انتخابات محلی روز یکشنبه در این کشور خبر داد و اعلام کرد، این انتخابات باعث تعیین نمایندگان جدید توسط حزب حاکم این کشور می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از خبرگزاری کی سی ان ای، 97 / 99 درصد از رای دهندگان کره شمالی در انتخابات روز یکشنبه شرکت کرده و همگی آنها به کاندیداهای بدون رقیب رای مثبت دادند.

رسانه‌های دولتی کره شمالی گزارش داد، تمامی شرکت کنندگان با "شور و علاقه" و با هدف "تحکیم و تقویت قدرت انقلابی" در این انتخابات که برای تعیین شوراهای محلی خلق کره شمالی بود، شرکت کردند.

این خبرگزاری گزارش داد، تنها افرادی که خارج از کره شمالی هستند، نتوانستند در این انتخابات شرکت کنند اما تمامی افراد سالخورده و بیمار از طریق صندوق‌های سیار رای، آرای خود را به داخل صندوق‌ها انداختند.

در میان کسانی که در این رای گیری شرکت کردند می‌توان به کیم جونگ اون، رهبر جوان کره شمالی اشاره کرد که رای خود را در پیونگ یانگ به صندوق انداخت.

در سال 2011، 28 هزار و 116 تن به عنوان نمایندگان شوراهای محلی انتخاب شدند که در میان آن‌ها اپوزیسیون دیده نمی‌شود.

در این چهار سال مدت زمامداری کیم جونگ اون، شوراهای محلی یک یا دو بار در سال برای تایید بودجه و حمایت از رهبران منصوب حزب حاکم برگزار می‌شوند.

انتهای پیام

کد N893100