۱
روحانی در دیدار جمعی از مسئولان:

موفقیت مذاکرات هسته‌ای برای یک گروه خاص نیست

  • ۱۱۰بازدید
  • ۱ رای
  • ۲ دیدگاه

رئیس جمهور با اشاره به نتیجه مذاکرات هسته‌ای گفت: این پیروزی و موفقیت، نه از آن یک جناح و گروه خاص، بلکه پیروزی و موفقیت ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی بعدازظهر امروز در دیدار جمعی از مسئولان، با قدردانی از همراهی و مساعدت قوای کشوری و لشکری برای تحقق کاری بزرگ در صحنه مذاکرات هسته ای با ۱+۵ اظهار داشت: این پیروزی و موفقیت، نه از آن یک جناح و گروهی خاص، بلکه پیروزی و موفقیت ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی است.

وی در این دیدار که به مناسبت عید سعید فطر انجام شد، مقاومت ملت ایران در برابر فشار و تحریم ها را ستود و گفت: مردم ایران از این توافق خرسند و شادمان هستند و البته، این شادمانی آنان ناشی از احساس غرور و پیروزی در برابر ابرقدرت‌ها و لغو تحریم‌های ظالمانه است.

رئیس جمهور، تیم مذاکره‌کننده ایران در بخش‌های فنی، حقوقی و سیاسی را بسیار قدرتمند و توانمند دانست و افزود: این تیم سرسختانه و با شهامت در برابر رقبای خود در گروه ۱+۵، با اتکا به منطق و تخصص خود به ابهامات پاسخ و از حقوق کشورشان دفاع کردند و این نکته‌ای است که بارها طرف‌های شرکت کننده در مذاکرات، بر آن تاکید کرده‌اند.

روحانی متن برنامه جامع اقدام مشترک را یک متن برد – برد خواند و گفت: پذیرش حق غنی‌سازی ایران، لغو تحریم‌ها و تداوم تحقیق و توسعه از جمله موفقیت های بزرگ ما در این مذاکرات و متن توافق است.

وی با تاکید بر اینکه باید همه مسئولان به گونه ای تلاش کنند که شرمنده شهدا و ملت نشوند، به روند سخت و طولانی رسیدن به یک توافق جامع حتی با کشورهای دوست و راجع به مسایل کم‌اهمیت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: این مذاکرات و رسیدن به نتیجه برد – برد با آلمان و پنج عضو دائم شورای امنیت که در تاریخ کشور تقریباً کم سابقه است، نتیجه عنایت حق و دعای مردم بود.  

نظر شما چیست؟

تاکنون ۲ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.شما هم نظری دارید؟


آقای روحانی....اتفاقا اگه قیمتها به قبل تحریم برنگرده...دقیقا باز مثل زمان تحریم...برای آدمهای خاص فقط سود داره!!! نه مردم... دیگه تا قبل از این تحریم باعث بالا رفتن قیمت ارز و ... شده بود...یعنی شکسته بشه...قیمتها همین میمونه!!؟ پراید 8 تومنی که به ملت دارین 21 میفروشین...همین میمونه!!! وای به حال ماها...

۱ سال پیش   |   ramini66   |     |  
۰

این برد متعلق به همه است. اما اصولگرایان به ویژه طایفه احمدی نژاد اجازه برداشت را از آن به حساب خود ندارند.

۱ سال پیش   |   azadeh1347   |     |  
۱