پیام تبریک ولایتی به رهبر انقلاب

علی اکبر ولایتی,آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک در پیام تبریکی که به مناسبت عیدفطر برای مقام معظم رهبری ارسال کرده بود، از برنامه ریزی دشمنان برای رشد افراط‌گرایی و جریان‌های تکفیری جهت ضربه زدن به اسلام سخن گفت.

به گزارش خبرآنلاين، متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه مبارک و عزیز رمضان، ماه پرعظمت و پربرکت در فضایی انباشته از رحمت و عنایت الهی با تجلی عیدی بزرگ سپری گردید و مردم شریف ایران در کنار مسلمانان جهان، آزمون یک ماه بندگی و اخلاص و توبه و استغاثه در کنار تمرین استقامت و پایداری که در روز قدس نمایان گردیده بود را پشت سر گذاردند تا گام های بلندتری را برای ساخت آینده ای متعالی،  بهتر و زیباتر در جهان اسلام و ادامه مسیر رشد معنوی و توفیقات روزافزون و پیروزی در جمهوری اسلامی ایران را تحت زعامت و رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بردارند.

این ماه بزرگ و با عظمت و در فضایی نورانی و مملو  از رحمت به برکت دل ها و جان های نورانی امت اسلامی که به خدا نزدیک‌تر شده اند، عید خود را در  یکی از عظیم ترین مناسبت های اسلامی جشن می گیرند و شکرانه توفیق و فرصت عبادت را به جای می آورند و در مسیر تعالی و رشد هر چه بیشتر معنوی و روحی خود تلاش می نمایند.

البته در سوی دیگری از پیکره جهان اسلام شاهد هستیم که در این ایام رحمت و مهربانی، ظلم و ستم بدخواهان و توطئه دشمنان با کمک و حمایت کشورهای مرتجع منطقه در یمن، فلسطین، سوریه، عراق، لبنان، افغانستان، لیبی، پاکستان و ... ادامه داشته و برای رشد افراط گرایی و جریان های تکفیری برای ضربه زدن به آموزه های اسلامی و معرفی چهره ای خشن و غیر روحانی از اسلام برنامه ریزی کرده اند.  هر چند که  به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خواب آنان در منطقه و جهان اسلام تعبیر نخواهد شد و در این عید بزرگ از درگاه ایزد متعال درخواست می نماییم تا توفیق و پیروزی و رفع ظلم و بی عدالتی برای همه امت اسلامی تحقق یابد و ایران اسلامی نیز با رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مسیر رشد و تعالی خود را بیش از پیش و با سرعت بیشتری ادامه دهد. انشاء الله

این عید بزرگ و تجلی نورانیت و معنویت را به محضر حضرت حجت ابن الحسن عسگری (عج)، مقام معظم رهبری،  همه مسلمانان و ملت شریف و روزه دار ایران اسلامی تبریک عرض نموده و سعادت و سربلندی آرزومندم.

2727

 

کد N891775