ولایتی:

خواب دشمنان و مرتجعین در منطقه تعبیر نخواهد شد

سیاسی

دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی با بیان اینکه دشمنان رشد افراط‌گرایی و جریان‌های تکفیری را برای ضربه زدن به اسلام برنامه ریزی کرده‌اند گفت: به تعبیر رهبری خواب آنان در منطقه تعبیر نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر علی‌اکبر ولایتی دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی و رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک در پیامی عید سعید فطر را به معظم رهبری و ملت ایران تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

ماه مبارک و عزیز رمضان ، ماه پرعظمت و پربرکت در فضایی انباشته از رحمت و عنایت الهی با تجلی عیدی بزرگ سپری گردید و مردم شریف ایران در کنار مسلمانان جهان، آزمون یک ماه بندگی و اخلاص و توبه و استغاثه در کنار تمرین استقامت و پایداری که در روز قدس نمایان گردیده بود را پشت سر گذاردند تا گام های بلندتری را برای ساخت آینده ای متعالی، بهتر و زیباتر در جهان اسلام و ادامه مسیر رشد معنوی و توفیقات روزافزون و پیروزی در جمهوری اسلامی ایران را تحت زعامت و رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بردارند.

این ماه بزرگ و با عظمت و در فضایی نورانی و مملو  از رحمت به برکت دل ها و جان های نورانی امت اسلامی که به خدا نزدیک‌تر شده اند ، عید خود را در  یکی از عظیم ترین مناسبت های اسلامی جشن می گیرند و شکرانه توفیق و فرصت عبادت را به جای می آورند و در مسیر تعالی و رشد هر چه بیشتر معنوی و روحی خود تلاش می نمایند.

البته در سوی دیگری از پیکره جهان اسلام شاهد هستیم که در این ایام رحمت و مهربانی، ظلم و ستم بدخواهان و توطئه دشمنان با کمک و حمایت کشورهای مرتجع منطقه در یمن، فلسطین، سوریه، عراق، لبنان، افغانستان، لیبی، پاکستان و ... ادامه داشته و برای رشد افراط گرایی و جریان های تکفیری برای ضربه زدن به آموزه های اسلامی و معرفی چهره ای خشن و غیر روحانی از اسلام برنامه ریزی کرده اند. هر چند که  به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خواب آنان در منطقه و جهان اسلام تعبیر نخواهد شد و در این عید بزرگ از درگاه ایزد متعال درخواست می نماییم تا توفیق و پیروزی و رفع ظلم و بی عدالتی برای همه امت اسلامی تحقق یابد و ایران اسلامی نیز با رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مسیر رشد و تعالی خود را بیش از پیش و با سرعت بیشتری ادامه دهد. انشاء الله

این عید بزرگ و تجلی نورانیت و معنویت را به محضر حضرت حجت ابن الحسن عسگری (عج)، مقام معظم رهبری، همه مسلمانان و ملت شریف و روزه دار ایران اسلامی تبریک عرض نموده و سعادت و سربلندی آرزومندم.

علی اکبر ولایتی

26/4/94