داعش جشن عید فطر و رفتن به قبرستان‌ها را ممنوع اعلام کرد

داعش

گروه تروریستی داعش در ادامه فتواهای عجیبش استفاده از اسامی غیر عربی برای مغازه‌های عراق و نیز رفتن به قبرستان‌ها و برگزاری هرنوع مراسم شادی به خاطر عید فطر را در موصل ممنوع کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری الفجر، گروه تروریستی داعش پیش از این اعلام کرده بود که عید فطر یک بدعت در اسلام به شمار می‌رود و مردم موصل حق شادی برای عید فطر را ندارند.

داعش همچنین روز سه شنبه گذشته را عیدفطر اعلام کرده و تاکید کرده بود که هیچ کس جز این گروه حق اعلام پایان ماه رمضان را ندارد.

در بیانیه‌ جدید داعش این گروه تروریستی تاکید کرده که تمامی ناقضان اوامر داعش و کسانی که بخواهند به قبرستان‌ها رفته و در آنجا تجمع کنند مجازات خواهند شد.

همزمان با این دستورات داعش دستورات مشابهی را صادر کرده که بر اساس آن کسبه موصل باید نام مغازه‌هایی را که به عقیده داعش غربی و مخالف اسلام است از جمله "ونوس" تغییر داده و اسماء عربی استفاده کنند.

سخنگوی حزب دموکرات کردستان نیز اعلام کرد که گروه داعش 100 تن از مغازه‌داران نینوا را به اتهام فرار از پرداخت زکات بازداشت کرده و 17 ماهیگیر را نیز به دلیل نپرداختن سهم داعش اعدام کرده است.

انتهای پیام

کد N891558