تیراندازی به دو ساختمان نظامی در ایالت تنسی آمریکا

سیاسی

مقامات نظامی آمریکا اعلام کردند دست کم به دو ساختمان نظامی از جمله یک ساختمان استخدام نیروی دریایی این کشور در ایالت تنسی حمله شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، نیروی دریایی آمریکا در پیامی در شبکه اجتماعی توییتر گفته است که در ساختمان استخدام این نیرو در بلوار آمنیکولای شهر چاتانوگا تیراندازی رخ داده است.

پلیس شهر چاتانوگا در پیامی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد بعد از ظهر روز پنجشنبه وضعیت «تیرانداز فعال» خاتمه یافته است؛ با این حال هیچ اشاره ای نشده که چه اتفاقی برای مظنون یا مظنونین رخ داده است.

در همین حال «اندی برکه» شهردار چاتانوگا در نشستی خبری با بیان این که شرایط بسیار بد بوده، از ارائه هرگونه جزئیاتی در این خصوص خودداری کرد. در پی این حمله پلیس در نزدیکی یکی از سایت ها یک ایست بازرسی مستقر کرده است و تاکنون مشخص نشده که چند نفر در این تیراندازی ها آسیب دیده اند.

به گفته مقامات آمریکایی تیرانداز دیگری در یک ساختمان قدیمی متعلق به ارتش آمریکا در ۷ مایلی مرکز استخدام نیروی دریایی مورد حمله قرار گرفته است. مقامات آمریکایی می گویند که عامل این حمله در یک خودرو قرار داشته و بعد از توقف در برابر ساختمان نظامی، شروع به تیراندازی کرده است.

هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این حملات را برعهده نگرفته است.