تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع):

نظر رهبر معظم انقلاب در خصوص مذاکرات برای ما حجت است

مذاكرات ايران و گروه 1 5

تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) گفت: نظر رهبر معظم انقلاب در خصوص مذکرات هسته‌ای برای ما حجت شرعی است.

تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) گفت: نظر رهبر معظم انقلاب در خصوص مذکرات هسته‌ای برای ما حجت شرعی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجوبان ایران (ایسنا)، منطقه فارس، ‌آیت‌الله سید علی‌اصغر دستغیب در جلسه شورای اداری استان از زحمات تیم مذاکره کننده‌ ایران در موضوع هسته‌ای تقدیر کرد.

وی افزود: مذاکرات به گونه‌ای نبود که تنها امتیاز داده شود و یا یک جانبه و یک طرف محروم باشد بلکه شرایط یکسانی برای طرف‌های مذاکره کننده ایجاد شده بود.

تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) خواستار توفیق بیشتر دولت تدبیر و امید و مجموعه مذاکره کننده که افرادی امین نزد رهبری و مردم هستند، شد.

دستغیب همچنین با بیان اینکه حرم سوم اهل بیت (ع) و این آستان مقدس باید کانون توجه باشد، خاطرنشان کرد: در قرون متمادی و از ناحیه مردم در تمام سختی‌ها و مشکلات توجهی خاص نسبت به حرم‌های مطهر که یک پدیده فطری و ذاتی است، ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه شایسته است اهتمام بیشتری نسبت به این آستان مقدس مبذول شود، گفت: پروژه‌ای به نام شبستان امام خمینی(ره) و صحن امام جواد(ع) به حرم اضافه شده که به وسیله بنیاد مسکن و مدیریت این نهاد به بهره‌برداری رسید.

تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) با بیان اینکه از این شبستان در مناسبت‌های مختلف استفاده خواهد شد، تصریح کرد: امید است در آینده‌ای نزدیک طرح 57 هکتاری جامع حرم به اهداف نهایی برسد.

انتهای پیام

کد N891004