مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز:

همه مردم در نماز عید فطر شرکت کنند

عيد فطر,نماز عيد فطر

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: نمایش وحدت و اتحاد مسلمانان در روز عید فطر زمینه ناامیدی دشمنان اسلام را فراهم می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدعباس مسعودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه البرز، اظهارکرد: عید فطر نمایانگر شکوه و اقتدار مسلمانان است که همین امر مایه امید دوستان و ناامیدی دشمنان اسلام را فراهم می‌آورد.

وی همچنین عید سعید قربان، عید سعید فطر و عید غدیرخم را برجسته‌ترین اعیاد در مکتب اسلام و تشیع دانست و افزود: در بین همه اعیاد، عید سعید فطر از ویژگی و جلوه خاصی برخوردار است.

مسعودی خاطرنشان کرد: عید فطر در حقیقت پاداش شب زنده داری، خشوع و خضوع و ذکر و یاد خدای بزرگ است بنابراین شادمانی در این روز ارزش و اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: این عید جلوه‌ای از وحدت همه مسلمانان است؛ چرا که با اتحاد، همبستگی، وحدت و همدلی می‌توان بر دشمنان غلبه کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: مسلمانان باید بدانند با وحدت و همدلی تمام نقشه‌های استکبار جهانی خنثی و به طور قطع تمام نقشه‌های شوم آنان به شکست تبدیل می‌شود.

وی در ادامه ماه رمضان را بهترین ماه و عید سعید فطر را بهترین روز برای تمرین همدلی، اخوت و برادری دانست و گفت: روز عید سعید فطر مایه شرف و عزت مسلمانان جهان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز یادآور شد: روز عید سعید فطر بعنوان یکی از عیدهای بزرگ مسلمانان، روز نمایش وحدت و عظمت امت اسلامی و مبارزه با دشمنان اسلام است.

مسعودی افزود: نماز عید فطر اجتماع بزرگ مسلمانان است که از بعد سیاسی و اجتماعی حائز اهمیت ویژه‌ای در دنیا است.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت شرکت همه مردم در نمازعید فطر گفت: نماز عید فطر بعد از یک ماه بندگی یکی از بزرگترین اعمال برای انسان محسوب می‌شود بنابراین از آحاد مردم انتظار می‌رود در این نماز شرکت کنند.

انتهای پیام

کد N890763