• ۷۱بازدید
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز:

همه مردم در نماز عید فطر شرکت کنند

عيد فطر,نماز عيد فطر

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: نمایش وحدت و اتحاد مسلمانان در روز عید فطر زمینه ناامیدی دشمنان اسلام را فراهم می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدعباس مسعودی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه البرز، اظهارکرد: عید فطر نمایانگر شکوه و اقتدار مسلمانان است که همین امر مایه امید دوستان و ناامیدی دشمنان اسلام را فراهم می‌آورد.

وی همچنین عید سعید قربان، عید سعید فطر و عید غدیرخم را برجسته‌ترین اعیاد در مکتب اسلام و تشیع دانست و افزود: در بین همه اعیاد، عید سعید فطر از ویژگی و جلوه خاصی برخوردار است.

مسعودی خاطرنشان کرد: عید فطر در حقیقت پاداش شب زنده داری، خشوع و خضوع و ذکر و یاد خدای بزرگ است بنابراین شادمانی در این روز ارزش و اهمیت ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: این عید جلوه‌ای از وحدت همه مسلمانان است؛ چرا که با اتحاد، همبستگی، وحدت و همدلی می‌توان بر دشمنان غلبه کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: مسلمانان باید بدانند با وحدت و همدلی تمام نقشه‌های استکبار جهانی خنثی و به طور قطع تمام نقشه‌های شوم آنان به شکست تبدیل می‌شود.

وی در ادامه ماه رمضان را بهترین ماه و عید سعید فطر را بهترین روز برای تمرین همدلی، اخوت و برادری دانست و گفت: روز عید سعید فطر مایه شرف و عزت مسلمانان جهان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز یادآور شد: روز عید سعید فطر بعنوان یکی از عیدهای بزرگ مسلمانان، روز نمایش وحدت و عظمت امت اسلامی و مبارزه با دشمنان اسلام است.

مسعودی افزود: نماز عید فطر اجتماع بزرگ مسلمانان است که از بعد سیاسی و اجتماعی حائز اهمیت ویژه‌ای در دنیا است.

وی در پایان با تاکید بر ضرورت شرکت همه مردم در نمازعید فطر گفت: نماز عید فطر بعد از یک ماه بندگی یکی از بزرگترین اعمال برای انسان محسوب می‌شود بنابراین از آحاد مردم انتظار می‌رود در این نماز شرکت کنند.

انتهای پیام

وبگردی