• ۳۱بازدید

تشکر سردار دهقان به خاطر هوشیاری ظریف

حسین دهقان

پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع نوشت:

 وزیر دفاع گفت: توافق وین ضمن اثبات صلح آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، یک بار دیگر مقاومت، صلابت، وحدت و انسجام دولت و ملت برای تامین منافع ملی بر پایه همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رساند.

سردار حسین دهقان در جمع مدیران و کارکنان وزارت دفاع گفت: این توافق ضمن اثبات صلح آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران، یک بار دیگر مقاومت، صلابت، وحدت و انسجام دولت و ملت برای تامین منافع ملی بر پایه همدلی و همزبانی را به منصه ظهور رساند.

دهقان همچنین با تشکر از تلاش مجدانه و هوشیاری و هوشمندی تیم مذاکره کننده هسته ای به سرپرستی ظریف، تصریح کرد: مواضع اصولی تیم مذاکره کننده که بر اساس عقل و منطق و مبانی حقوقی شناخته شده، استوار است موجب شد چهره صلح طلب، عدالت خواه و عزتمند جمهوری اسلامی ایران با درخشندگی هرچه تمام تر در سطح جهانی و افکار عمومی نشان داده شود.

وزیر دفاع در ادامه گفت: صنایع دفاعی وزارت دفاع اصولا بر محور خوداتکایی و قطع وابستگی شکل گرفته و تا هر زمانی تحریم ها یا محدودیت ها ادامه یابد، صنایع دفاعی ما قادر خواهند بود نیازمندی‌های دفاعی کشور را متناسب با پاسخ به تهدیدات احتمالی تامین کنند.

وی افزود: بی‌تردید استحکام و قدرت دفاعی نیروهای مسلح، حضور و مقاومت ملت سلحشور ایران و قابلیت های پژوهشی و تولیدی صنایع دفاعی که با بهره مندی از دانش و دانشمندی متخصصان کشورمان به وجود آمده، همانگونه که تاکنون جرات هرگونه اقدام شیطنت آمیز را از دشمن سلب کرده، در آینده نیز این روند مقتدرانه ادامه خواهد داد. 

29213

 

وبگردی