۰

اتمام حجت روحانی:اجازه نمی دهم کسی به امید و اعتماد مردم صدمه ای بزند/6/

  • ۴۹بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه
حسن روحانی,مذاکرات هسته ای ایران با 5 بعلاوه 1

رئیس جمهوری در ادامه نشست خبری خود با مخالفان مذاکرات هسته ای اتمام حجت کرد.

به گزارش خبرآنلاني، رئيس جمهور گفت: من در اینجا لازم می دانم از همه آنهایی که برای رسیدن به این روز مهم و تاریخی نقش خود را ایفا کرده اند تشکر و سپاسگزاری کنم. از ملت بزرگ ایران به خاطر ایستادگی 12 ساله در برابر انواع فشار های غلط و نابجا قدردانی می کنم.
وي همچنين گفت: من از مقام معظم رهبری به عنوان راهبری که همواره در شرایط سخت با دستان پرتوان و با هدایت هایش همواره به ملت و نظام و دولت کمک کردند و در این مسیر با ارشادات و نظارت ها و دقت ها یشان بار سنگینی بر دوش داشتند تشکر می کنم. از مجلس شوای اسلامی و رییس مجلس، از قوه قضاییه و ریاست آن، از همه نیروهای مسلح که همواره پشتیبان دولت و ملت بوده اند، از مجمع تشخیص مصلحت نظام و از مجلس خبرگان رهبری، حوزه های علمیه، مراجع و دانشگاهیان و جوانان و بانوان و از همه مردم در گوشه و کنار کشور که لبخند انها همواره به ما امید داده و تصمیم و اراده آنها به ما قدرت بخشیده تشکر می کنم.
من اعلام می کنم هر کس بخواهد نقد دلسوزانه کند آزاد است اما من اجازه نمی دهم کسی به امید و اعتماد مردم برای داشتن آینده درخشان، امید آنها برای داشتن رونق اقتصادی و امید مردم برای صلح و امنیت را بخواهد با دروغ و اتهام و سخن ناروایی صدمه بزند.
روحاني تاکيد کرد: امروز روز پایان نیست. امروز روز آغاز است. آغاز راه و حرکتی نو، آغاز نشاطی نو، آغاز امیدی نو و آغاز آینده ای بهتر برای جواننمان. امروز آغاز برای حرکتی سریعتر برای رشد و توسعه کشور است.  سخن آخر را خطاب به ملت های منطقه و کشورهای همسایه می گویم. مبادا فریب تبلیغات رژیم صهیونیستی و بدخواهان ملت ایران را بخورید. ایران و قدرت ایران قدرت شماست. ما امنیت منطقه را امنیت خودمان و ثبات آن را ثبات خودمان می دانیم. توسعه علوم و فناوری و رشد ما به نفع کشورهای منطقه خواهد بود. ایران به دنبال سلاح های کشتار جمعی نبوده و نخواهد بود. کشورهای منطقه! رابطه ما و شما امروز آغاز نویی دارد. ما صمیمیت بیشتر و نزدیکی و اتحاد بیشتر و توسعه روابط را خواهان هستیم.
وي در پايان خطاب به مردم گفت: ملت بزرگ ایران! به امید تلاش و فعالیت و نشاط و اعتماد شما به دولت مسیر را با کمک هم تا پایان با موفقیت ادامه خواهیم داد.

2929

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.