صفارهرندی تیم مذاکره کننده را سربازان غیور نظام خواند

مذاکرات هسته ای ایران با 5 بعلاوه 1,محمد حسین صفار هرندی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، تیم مذاکره کننده هسته ای ایران را سربازان غیور نظام نامید که تمام تلاششان را برای به سرانجام رساندن مذاکرات کردند.

به گزارش خبرآنلاين،حسين صفارهرندي با حضور در نشست تلويزيوني زنده شبکه خبر، در عين حال تاکيد کرد که هيچگاه نمي شود به آمريکا اعتماد کرد، چون آنها دغل کارند.

وزير دولت احمدي نژاد در بخشي از سخنانش گفت: ببينيد کار را تا کجا پيش برده ايم که سرنوشت انتخابات آمريکا به خبر توافق با ايران گره خورده است. اين يک پيروزي بزرگ براي ايران است.

به گفته وي، غربي ها خواسته اند با تهديد و تحريم و تکنيک هاي مختلف به ما فشار بياورند، اما ملت ما ايستادگي کرده و از مواضع استقلال طلبانه خود کوتاه نيامد. صفارهرندي با بيان اينکه تحريم ها را نمي توان بي اثر خواند، ولي نه آن تاثيري که آنها مي خواستند را هم نداشته است، افزود: براي همين است که با ما مذاکره مي کنند.

وي با بيان اينکه برچيده شدن يک جانبه تحريم ها از خطوط قرمز نظام است، ادامه داد: حفظ عزت ملت به عنوان يکي از دستاوردهاي انقلاب ايران، الزامي است. حفظ استقلال نيز از خطوط قرمز ماست. در اين راستا دسترسي به دانشمندان هسته اي ما نوعي زيرآب زدن استقلال کشور ما است. بازرسي بي رويه از مراکز هسته اي ما نيز همين نقش را دارد.

/2727

کد N888947