تقدیر حجت الاسلام طائب ازمقاومت تیم هسته‌ای مقابل استکبار

مذاکرات هسته ای ایران با 5 بعلاوه 1,مهدی طائب

رئیس قرارگاه عمار، مقاومت تیم هسته ای در رویارویی با استکبار را قابل تقدیر دانست و گفت: آمریکایی ها «حدیقف» ندارند و تا زمانی که ذات بیدارگر انقلاب اسلامی را از بین نبرند، نخواهند ایستاد.

مهر نوشت:

حجت الاسلام مهدی طائب با اشاره به مواضع مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان و تاکید بر ضرورت استکبارستیزی گفت: برترین و بالاترین مصداق مبارزه با استکبار، عمل به دستورات و خط و مشی است که مقام معظم رهبری ارائه می‌دهند.

وی افزود: ذات نظام اسلامی ایران در جهت مبارزه با استکبار است و به هر میزانی که جمهوری اسلامی ایران با مبانی و اصول خود جلو برود، بدون هیچگونه نبرد فیزیکی از سوی ما علیه مستکبرین، زوال و نابودی آنها به سرکردگی آمریکا و اسرائیل محقق خواهد شد.

طائب با بیان اینکه ذات نظام اسلامی ایران بیدارساز و خارج کننده از غفلت است، ادامه داد: غفلت و خواب بودن ملت ها شرایط سلطه کشورهای مستکبر را فراهم کرده است و کشورهای غربی سعی می کنند تا ایران را به عنوان یک نظام بیدارساز و آگاه‌کننده از بین ببرند.

اسراییل و آمریکا جرثومه فساد در منطقه

رئیس قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: ما با مقاومت، ایستادگی و تحمل سختی ها می توانیم شرایط نابودی و شکست استکبار و اسرائیل را رقم بزنیم.

طائب ادامه داد: اوضاع جهانی و منطقه ای پیش از انقلاب به گونه دیگر بود و پس از انقلاب اسلامی غرب دچار تشویش شده و با صرف هزینه های هنگفتی تلاش کردند با ایجاد هرج و مرج در منطقه، جمهوری اسلامی ایران را با مشکل مواجه سازند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا و اسرائیل می دانند که رفتارهایشان در منطقه در نهایت به ضررشان تمام می شود، تصریح کرد: آنها چاره دیگری ندارند و تمام تلاششان را می کنند تا با ایران اسلامی مقابله کنند.

 طائب افزود: در زمینه مبارزه با جرثومه های فساد که اسرائیل و آمریکا مظهر آن هستند، حفظ مقاومت، ایستادگی و تداوم در فلسفه و ذات انقلاب موثر بوده و ذات و شالوده انقلاب ما بیدارسازی ملت‌ها برای مبارزه با استکبار است.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری همواره به مبارزه با استکبار تاکید کرده اند، اظهار کرد: مواضع رهبر معظم انقلاب برای از بین نرفتن ذات انقلاب است و همین مواضع به یاری خداوند تاکنون زمینه های نابودی استکبار را فراهم کرده است.

تعویض اسب توسط آمریکا در مذاکرات هسته ای/ آمریکا «حدیقف» ندارد

وی با بیان اینکه آمریکایی ها در مذاکرات هسته ای از میانه های راه اسب عوض کرده اند، خاطرنشان کرد: اینکه آمریکایی ها حرف خود را عوض کنند، از قبل قابل پیش بینی بود و ذات آمریکایی ها با فتنه و فتنه گری آمیخته است.

طائب با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) آمریکا را شیطان بزرگ نامید، بیان کرد: شیطان نمی تواند ماهیتش را عوض کند و آمریکا و غده سرطانی اسرائیل ذاتا دارای شیطنت هستند و حتی حضور آمریکا پای میز مذاکره نشان دهنده شیطنت آنها است.

رئیس قرارگاه عمار افزود: مقام معظم رهبری به درستی فرموده اند که آمریکایی ها «حدیقف» ندارند و تا زمانی که ذات بیدارگر انقلاب اسلامی را از بین نبرند، نخواهند ایستاد.

وی تصریح کرد: آمریکایی ها مذاکرات را مثل فتنه طراحی کرده اند و ما نباید توقع داشته باشیم که آنها منافع ما را در مذاکرات هسته ای رعایت کنند و اگر چنین برداشتی داشته باشیم، بیانگر این است که نسبت به شیطان بودن آمریکا غفلت کرده ایم.

طائب با بیان اینکه ما تا آخر پای میز مذاکره خواهیم ایستاد، تصریح کرد: با این روش می توانیم به دنیا اثبات کنیم که آمریکا هدفی جز نابودی ایران ندارد و با زیاده خواهی خود روند مذاکرات را با مشکل مواجه کرده است.

رئیس قرارگاه عمار اضافه کرد: مقاومت تیم مذاکره کننده هسته ای تاکنون مناسب بوده و باید از آنها تقدیر شود و امیدواریم بتوانند شیطنت آمریکایی ها را برای جهانیان بهتر به تصویر کشند. تیم مذاکره کننده هسته ای در رویارویی با بدترین های دنیا یعنی سردمداران آمریکا قرار دارد.

215

 

 

کد N887561