علیمحمدی در نطق میان دستور:

عوامل اطلاعاتی بیگانه در لباس نماینده آژانس فعالیت می‌کنند

سیاسی

نماینده مردم ایلام در مجلس با بیان اینکه عوامل اطلاعاتی بیگانه در لباس نماینده آژانس فعالیت می‌کنند، گفت: اجازه سرک کشیدن به اماکن نظامی و مصاحبه با دانشمندان کشورمان را به آنها نخواهیم داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عمران علی‌محمدی در جلسه علنی امروز مجلس و در نطق میان دستور، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب مسیر حرکت ملت و دولت را در سال جدید، همدلی و همزبانی اعلام کرده‌اند، گفت: تعمق در کلام معظم له رسالتی گرانسنگ را بر دوش مسئولان و آحاد ملت شریف ایران قرار می‌دهد که در پرتوی هماهنگی و همکاری، بر مشکلات فائق آمده و با همگرایی و هم‌افزایی به سوی قله های پیشرفت به مسیر خویش ادامه خواهند داد.

وی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران هم‌جهت و همنوا با آرمان های بلند حضرت امام(ره)، دولت و قوای سه گانه را یاری‌گر خواهند بود، عنوان کرد: نامگذاری سال‌ها از سوی مقام معظم رهبری و تعمق در ژرفای آنها، شناخت عمیق و همه جانبه از مسائل و مشکلات و راه حل‌های بیشماری دارد که باید در سیاست‌گذاری ها، فعالیت‌ها و اقدامات جامه عمل پوشانده شود و به عنوان مشعل فروزان راه هدایت به یک سال و برهه زمانی خاص محدود نشود.

نماینده مردم ایلام در مجلس افزود: شکوفایی، نوآوری علمی، عزم ملی و مدیریت جهادی در عرصه فرهنگ و اقتصاد، اصلاح الگوی مصرف، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، همت و کار مضاعف و وجدان کاری و انضباط اجتماعی در راستای اقتصاد مقاومتی است و برای ملت های منطقه و جهان الهام‌بخش خواهد بود.

علی‌محمدی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب تصریح کرد: از تلاش مجدانه فرزندان ملت ایران که با تلاش شبانه روزی و الهام از هدایت‌ها و رهنمودهای مقام عظمای ولایت تاکنون تلاش کرده‌اند تا حقوق ملت شریف ایران را در زمینه هسته ای پاس بدارند، تشکر می کنم.

وی ادامه داد: به عنوان نماینده ملت ایران، به آمریکا و ایادی صهیونیسم اعلام می‌کنم ملت ایران هیچ گاه از خطوط قرمز عبور نخواهد کرد و اجازه سرک کشیدن به اماکن نظامی و حساس کشور و همچنین مصاحبه با دانشمندان هسته ای را به عوامل اطلاعاتی بیگانه که در لباس نماینده آژانس فعالیت می‌کنند، نخواهد داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تأکید کرد: گروه ۱+۵ بداند، رهبری بزرگ و آگاه به مسائل روز جهان اجازه هیچگونه سوء استفاده ای را به دشمنان نظام نداده و مجلس نیز به عنوان عصاره ملت، از حقوق مسلم ملت ایران در بحث هسته ای صیانت خواهد کرد.

علی محمدی همچنین با ابراز تأسف از اینکه شرایط و وضعیت کنونی منطقه بر اثر نادانی و کج‌فهمی امیران خودخواه و سردمداران زر و زور وهابیت ایجاد شده است، گفت: آنها کشورهای منطقه را مورد هجوم قرار داده و با تشکیل گروه های تکفیری و جنایتکار، هماهنگ با اهداف آمریکا و اسرائیل در منطقه هستند که نیتشان ایجاد درگیری در میان ملت های مسلمان منطقه از جمله سوریه، عراق و یمن مظلوم است.

وی خاطرنشان کرد: این ملتها، حتی در ماه مبارک رمضان نیز از بمباران جنایتکاران سعودی و اسرائیلی در امان نبوده اند و همه این مسائل در راستای حفظ امنیت اسرائیل بوده و محکوم است.