۰
دبیر کل حزب موتلفه:

دبه کردن آمریکایی‌ها در مذاکرات نشانه خصومت آنها با ایران است

  • ۳۲بازدید
  • ۰ رای
  • ۰ دیدگاه

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: دبه کردن آمریکایی‌ها در مذاکرات اخیر در وین نشان می‌دهد آنها هنوز مشی خصومت با ایران و زورگویی خود را فراموش نکرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر محمدنبی حبیبی دبیر کل حزب موتلفه در ضیافت افطار این حزب و در جمع اعضای شورای مرکزی، هیات اجرایی و خانواده شهدای موتلفه با اشاره به مذاکرات هسته ای اظهار داشت: دبه کردن امریکایی ها در مذاکرات اخیر در وین نشان می دهد آنها هنوز مشی خصومت با ایران و زورگویی خود را فراموش نکرده اند.

حبیبی تصریح کرد: آمریکایی ها می‌خواهند به هر نحوی شده صنعت هسته ای ایران را از بین ببرند اما بدانند به این هدف خود نخواهند رسید.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند که به مذاکرات خوشبین نیستند، دبه کردن آمریکایی ها در توافق نشان می دهد هیچ گاه نمی توان به آنها خوشبین بود.

وی افزود: ایران در مذاکرات هسته ای به جهان ثابت کرد به دنبال توافق خوب است اما این آمریکایی ها و غربی ها هستند که نمی خواهند ملت ایران از حقوق مسلم هسته ای خود استفاده کند . تیم مذاکره کننده باید همچنان بر اصول و خطوط قرمز ایستادگی کند.

حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به میزبانی حزب موتلفه از خانواده شهدا اظهار داشت: زمانی که یک فرد مبارزه ای را در راه عقیده اش شروع می کند و یا جامعه ای برای به هدف مقدس اش انقلابی را شروع می کند تهدیداتی از سوی بیگانگان وجود دارد.

وی افزود: دشمنان سعی می کند مبانی عقیدتی مبارز و آن ملت را از بین برده و اینکه آن فرد در سختی های اقتصادی قرار گیرد و حتی جانش مورد تهدید باشد از تهدید های دشمنان است.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: مبارزی که به معنای واقعی از مال و جان خود در راه عقیده اش می گذرد صادق است و صادق ترین افراد کسانی هستند که آماده کشته شدن در راه عقیده اسلامی هستند.

وی افزود: همه ما به انقلاب اسلامی بدهکاریم و تنها شهدا و جانبازان هستند که تسویه کردند.

حبیبی تاکید کرد: پیروزی در انقلاب و تداوم آن به دلیل مدیریت کسانی است که از جان خود در راه عیقده اسلامی گذشتند. راه شهدا را با اعتقادات راسخ اسلامی ادامه خواهیم داد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.