فرمانده کل سپاه: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند

مذاکرات هسته ای ایران با 5 بعلاوه 1,محمدعلی عزیز جعفری

سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند و تنها راهی که آنان پیدا کرده‌اند این است که برای نفوذ بین ملت‌های منطقه و به خیال خودشان رسیدن به نتیجه، ادامه همین حرکت است.

به گزارش تسنیم، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: انشاء‌الله داریم به سوی آزادی همه ملت‌های مسلمان پیش می‌رویم.
وی افزود: وعده حضرت امام (ره) باید محقق شود و این وعده به تدریج در حال محقق شدن است و مردم عراق، سوریه، یمن، فلسطین و لبنان همه برای آزادی از زیر یوغ استکبار جهانی تلاش می‌کنند و حتما موفق می‌‌شوند و انشاء الله نوید پیروزی‌های بزرگتری در راه است.
فرمانده کل سپاه درباره مذاکرات وین و تهدیدهای برخی قدرت‌ها در خصوص پیامدهای به نتیجه نرسیدن مذاکرات، گفت: آنها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند و تنها راهی که آنان پیدا کرده‌اند این است که برای نفوذ بین ملت‌های منطقه و به خیال خودشان رسیدن به نتیجه، ادامه همین حرکت است.
سرلشکر جعفری افزود: آنها بیش از ما به مذاکرات هسته‌ای نیاز دارند و تهدید نظامی آنها هیچ جایگاهی ندارد. آنها درست است که کارکشته مذاکره هستند ولی بیشتر از ایران به دنبال نتیجه مذاکرات و به نتیجه رساندن آن هستند.

2929

کد N884864