علوی در راهپیمائی روز قدس:

غرب با تضعیف کشور های اسلامی به دنبال تامین امنیت اسرائیل است

سیاسی

وزیر اطلاعات گفت: دنیای استکبار امروز به این نتیجه رسیده است که برای تامین امنیت اسرائیل، به جای اینکه اسرائیل را تقویت کند، جبهه مقابل را تضعیف کند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات در راهپیمایی روز قدس در جمع خبرنگاران با تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس گفت: پیام روز جهانی قدس به دنیای اسلام این است که مگسک تفنگ‌های خود را به سمت اسرائیل بگیریم نه به سمت سینه‌های جوانان یمن، سوریه، عراق و دیگر کشورهای اسلامی.

وی تاکید کرد:باید دنیای اسلام بند این دام استعماری را از هم بگسلاند و قلب صهیونیست ها را نشانه برود.

علوی با تاکید بر اینکه امروز همه اقدامات  استکبار برای حفظ اسرائیل است، گفت: دنیای استکبار امروز به این نتیجه رسیده است که برای تامین امنیت اسرائیل، به جای اینکه اسرائیل را تقویت کند، جبهه مقابل را تضعیف نماید.

وزیر اطلاعات ادامه داد: امروز عملا می بینیم که این توطئه استکبار جواب داده است و در این سالها که مقاومت تضعیف شده و اسرائیل احساس امنیت کامل می‌کند. در حالیکه سالهای قبل لحظه شماری می کرد تا شاهد روزهای پایانی خود باشد.

وزیر اطلاعات تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای را رزمندگان اسلام خواند، گفت: چنانچه ما در یک عملیات خود موفقیت به دست نمی‌آوردیم حمایتمان از رزمندگانمان برداشته نمی شد امروز هم همین گونه است. نه تنها در شرایطی که رزمندگانمان در جبهه پیروز شوند مورد حمایت هستند بلکه در همه شرایط مورد حمایت ما بوده و هستند.

وی در پایان با بیان اینکه عرصه دیپلماسی قطعا سخت‌تر از نبرد جبهه‌های دفاع مقدس است، اظهار کرد: در هر حال فرزندان ملت امروز در مذاکرات مورد حمایت ما و ملت فهیم ایران اسلامی هستند.