سرلشگر فیروزآبادی در پاسخ به مهر:

روز قدس به محو اسرائیل منتهی می‌شود

سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: روز قدس به محو اسرائیل و آزادی قدس منتهی خواهد شد و اسرائیل، داعش را برای فعالیت علیه اسلام ناب محمدی ایجاد کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سرلشگر بسیجی سید حسن فیروزآبادی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس با اشاره به پیام اصلی این روز در پاسخ به مهر اظهار داشت: محور اصلی انقلاب امام (ره)، صداقت و زیر بار ظلم نرفتن و با ظالم مبارزه کردن است و اسرائیل هرگز نمی‌تواند از ظلم دست بردارد و مبارزه با این رژیم اشغالگر، پیام روز قدس است.

وی افزود: اسرائیل در سرزمین‌های فلسطین زندگی می‌کند و روز قدس به محو اسرائیل از نقشه جهان و آزادی قدس منتهی خواهد شد و سرزمین فلسطین، محل همایش صلح‌آمیز همه ادیان الهی مثل اسلام، مسیحیت و یهودیت خواهد بود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مبارزه با صهیونیسم برای باز کردن راه عدالت‌طلبی است، افزود: آمریکایی‌ها از ابتدا نشان داده‌اند که قصد اجرای عدالت در جهان را ندارند.

فیروزآبادی با اشاره به دبه کردن آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای گفت: آمریکایی‌ها از ابتدا زیر میز زندگی کرده‌اند و از ابتدای مذاکرات اصلاً میزی در کار نبوده است و آمریکا در زمان بوش قصد حمله به ایران را داشت اما جرأت این کار را نداشت.

وی ادامه داد: زمانی که نخست‌وزیر اسرائیل فرمان حمله به نیروی هوایی این رژیم را در راستای حمله به ایران صادر کرد، فرمانده نیروی هوایی اسرائیل با این فرمان سر باز زد و گفت که «توان دفاع در مقابل ایران را نداریم».

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پایان و با اشاره به شکل‌گیری داعش توسط غربی‌ها و صهیونیست‌ها، اظهار داشت: داعش جیره‌خوار اسرائیل و آمریکاست و مورد حمایت این کشورها قرار دارد و در جهت منافع این کشورها و علیه اسلام ناب فعالیت می‌کند.