عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

حضور مردم در راهپیمایی روز قدس طرف مقابل را به پایبندی تعهدات وادار می‌کند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: حضور گسترده و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس طرف مقابل مذاکرات را وادار به پایبندی به تعهدات و عقب نشینی از مواضع زیاده خواهی خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمود رجبی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در قم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه قم، با گرامیداشت روز قدس گفت:حضور یکپارچه و منسجم ملت ایران در صحنه همواره دشمنان نظام و مستکبران جهان را از زیاده خواهی بازداشته است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: این تجربه 50 ساله ملت ایران و انقلاب اسلامی است که حضور مردم در صحنه های انقلابی موجب می شود دشمنان نظام از مواضع خود علیه ما کوتاه بیایند.

وی تصریح کرد: با توجه به مذاکرات هسته ای و نتایجی که در پیش داریم حضور باشکوه مردم ایران در این راهپیمایی در روند مذاکرات، طرف مقابل را به عقب نشینی از زیاده خواهی‌هایش وادار می‌کند و زمینه را برای کوتاه آمدن دشمن از مواضع زیاده خواهی فراهم می‌سازد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اظهار داشت: باید بدانیم دشمنان انقلاب و نظام دست از دشمنی بر نمی دارند اما حضور میلیونی مردم در این راهپیمایی نقشه های آنان را خنثی کرد.

انتهای پیام

کد N884213