/روز قدس؛ روز مقابله با مستکبرین/

ابوترابی: حضور پرشور مردم پشتوانه گرمی برای مذاکره‌کنندگان است

روز قدس

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد گفت: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس برای اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و یمن بوده است.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد گفت: حضور پررنگ مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس برای اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین و یمن بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز قدس با اشاره به همراهی همیشگی مردم ایران در حمایت از مظلومین جهان اعلام کرد: مردم در روز جهانی قدس به جهانیان اعلام می‌کنند که فلسطین و یمن فراموش نمی‌شوند و تا لحظه پیروزی این ملت‌ها از آنها حمایت می‌کنند.

ابوترابی فرد از تلاش بسیار زیاد مذاکره کنندگان ایرانی با نمایندگان 1+5 سخن گفت و افزود: ملت ایران با حضور پرشور خود پشتوانه گرمی برای تیم مذاکره کننده هستند و به معنای واقعی همدلی و همزبانی خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: گروه مذاکره کننده نیز همدلی و همزبانی خود را با تلاش برای از بین نرفتن حقوق مردم ایران، نشان داده و می دهند.

ابوترابی‌فرد شرکت مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس را نشانه همدلی و همزبانی جوامع اسلامی دانست و گفت: این شرکت گسترده سبب افزایش قدرت مردم مبارز فلسطین، یمن و دیگر مظلومین می شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، تاثیر دیگر این راهپیمایی را لرزه اندازی بر جان آمریکا و اسراییل اعلام کرد و افزود: مردم با حضور خود به تمامی زورگویان جهان می‌گویند، ملت ایران مدافع حقوق ملت‌های مظلوم و متنفر از زورگویان و مستکبران جهانی هستند.

انتهای پیام

کد N884070