راهپیمایی قدس پشتوانه ایستادگی مذاکره‌کنندگان در مقابل زورگویی‌ها

مذاكرات ايران و گروه 1 5,روز قدس

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتوانه مذاکره کنندگان کشور است که مقابل زورگویی آمریکا و اذنابش بایستند.

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت که حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتوانه مذاکره کنندگان کشور است که مقابل زورگویی آمریکا و اذنابش بایستند.

حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، اظهار کرد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس همزمان با مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5‌ این پیام را به کشورهای غربی منتقل می‌کند که مردم همچنان پشتیبان اندیشه امام ورهبری هستند و نظام و انقلاب را قبول دارند.

وی افزود:‌ این حضور همچنین پشتوانه عظیمی برای مذاکره کنندگان است که مقابل زورگویی آمریکا و اذنابش بایستند و نگذارند خواسته نامشروع آن‌ها در ملت ایران تامین شود.

نماینده مردم قزوین در مجلس، کمک به مظلوم و مقابله با ظالم را از تعالیم اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: اسرائیل جزو ظالمانی است که سرزمین مردم فلسطین را غصب کرده و دست به ظلم ، تجاوز و آدم کشی می زند. اگر ما نمی توانیم اسلحه به دست بگیریم و با رژیم صهیونیستی بجنگیم حداقل می توانیم با حضور راهپیمایی روز قدس به مردم فلسطین بگوییم که پشتیبان شما و علیه اسرائیل هستیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی یادآور شد: برگزاری راهپیمایی روز قدس در سراسر جهان این پیام را به کشورهایی که دم از حقوق بشر می زنند منتقل می‌کند که چرا به داد انسان های مظلومی که تحت ظلم اسرائیل هستند نمی رسید؟ حقوق بشرتان کجا است؟ چرا تا یک قاتل و قاچاقچی در جهان اسلام اعدام می‌شود می‌گویند حقوق بشر رعایت نشده اما در فلسطین که مردم کشته می شوند و سرزمین شان از آن‌ها گرفته می‌شود ، صدایی از مدعیان حقوق بشر بلند نمی شود.

حسینی در پایان گفت که ادعای حقوق بشر از سوی کشورهای غربی دروغ است و آن‌ها در سایه این ادعا از ظالمان و ستمگران حمایت می‌کنند.

انتهای پیام

کد N883862