تاکید صدیقی بر ضرورت شرکت در راهپیمایی روز قدس

روز قدس,كاظم صديقي

امام جمعه موقت تهران با تاکید بر ضرورت شرکت در راهپیمایی روز قدس، یادآور شد: امام راحل، مسأله قدس را مسأله اسلام معرفی کردند و این امر را جزو اولویت‌های مهم برشمردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در مراسم سومین شب احیا در مسجد دانشگاه امام صادق (ع)، افزود: بر اساس این اولویت، نفرتی که ما از آمریکا داریم لازمه ایمان، وفاداری به شهدا و بیعت ما با ولایت است.

وی با اشاره به عملکرد رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: حدود یک قرن است که اسرائیل با حکومت جعلی‌اش، به آدم‌کشی، تخریب خانه‌ها، بازداشت و شکنجه انسان‌ها و گرفتن زمین‌های مسلمانان اقدام کرده است.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: رژیم صهیونیستی به برخی دولت‌های عرب فرمان می‌دهد که علیه اسلام فتنه کنند و داعش و جریان تکفیری را نیز درست کرده است و از تروریسم هم حمایت می‌کند.

صدیقی همچنین به مسأله ترور دانشمندان اشاره کرد و گفت: حالا که تمدنی را سر سفره شهدا آغاز کرده‌ایم، دانشمندان ما را ترور کردند و می‌خواهند خون آنها را پایمال کنند. ما با چنین جرثومه فساد خطرناکی مواجه هستیم.

وی با تاکید بر لزوم دشمن‌شناسی و مقابله با استکبار، تصریح کرد: اسلامی که مورد رضایت آمریکاست، مورد قبول نیست. حدود 700 آیه از قرآن کریم مربوط به دشمن‌شناسی، تبری، مقابله با کفار، نفاق و استکبار است. اسلام حقیقی، عزت‌ساز، شجاع‌پرور، مبارزپرور، استکبارستیز و بصیرت‌افزاست.

انتهای پیام

کد N883641