/روز قدس؛ روز مبارزه با مستکبرین/

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت: امسال در کنار مردم فلسطین به یاد مردم یمن هستیم

روز قدس

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت گفت: روز قدس برای دفاع از همه مظلومین جهان است و امسال علاوه بر مردم فلسطین و سوریه به فکر مردم یمن نیز هستیم.

علی بیانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا)، اظهار کرد: روز قدس روزی است که یادآور مظلومیت مستضعین جهان بویژه مردم فلسطین است . ماه رمضان ماه معنوی مسلمانان است و مردم با معنویتی که به دست آوردند در آخرین جمعه این ماه با حضور در راهپیمایی از مردم مظلوم جهان حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: حضور امسال ما و حمایت ما ویژه تر از سال گذشته است و در کنار مردم فلسطین و سوریه از مردم مظلوم یمن نیز حمایت می کنیم چرا که آن‌ها در شرایط خیلی سختی قرار دارند و رژیم آل سعود حتی در ماه رمضان نیز دست از حملات خود برنداشته است.

این فعال دانشجوی همچنین تاکید کرد:‌ دفتر تحکیم وحدت به همراه همه انجمن های اسلامی عضو از آحاد مردم بویژه دانشجویان انقلابی مسلمان دعوت می‌کند تا با حضور در این راهپیمایی فریاد انزجار خود را به رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

بیانی افزود:‌ شاید تا با فلسطینی ها همکلام نشویم خیلی متوجه اهمیت این روز و حمایت هایمان نشویم. مردم کرانه باختری سال ها است که تحت فشار قرار دارند و ممکن است گاهی از استقامت کردن خسته شوند،‌ وقتی حمایت های ما را می بینند قوت قلب می گیرند و می فهمند تنها نیستند .

انتهای پیام

کد N883330