/روز قدس؛ روز مبارزه با مستکبرین/

یک فعال دانشجویی: حضور مردم در روز قدس آگاهی جهانی را افزایش می‌دهد

دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل، گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس آگاهی جهانی را علیه جنایات رژیم صهیونیستی افزایش می‌دهد.

میکائیل دیانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: روز قدس، روزی است که به عنوان نماد مبارزه با استکبار، دفاع از مستضعف و حمایت از آرمان فلسطین مطرح است. روزی است که به ابتکار امام (ره) پایه گذاشته شد. در ابتدا شامل ایران و چند کشور مسلمان می‌شد، ولی امروز شاهد هستیم که مردم در سرتاسر جهان در برابر ظلمی که با اشغال رژیم جعلی اسرائیل در فلسطین ایجاد شده، از فلسطین حمایت می‌کنند.

وی ادامه داد: بر جمهوری اسلامی و مردم ایران که از موسسین روز جهانی قدس بودند واجب‌تر شده است که باشکوه در این راهپیمایی حضور پیدا کنند. اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی مستقل از همه ایرانیان دعوت می‌کنند تا در آن روز حضور حماسی داشته باشند.

این فعال دانشجویی خاطرنشان کرد: این‌که امروز سازمان ملل بعد از 60 سال اعلام می‌کند که رژیم اسرائیل یک جنایتکار جنگی است یکی از ثمراتی است که در اثر حضور گسترده مردم جهان در راهپیمایی روز قدس ایجاد شده است. هرچه حضور مردم بیشتر شود آگاهی‌ها افزایش پیدا می‌کند و نتایج بهتری از راهپیمایی‌ها برای مردم فلسطین حاصل می‌شود.

انتهای پیام

کد N883319